Behemoth Bike - wideo zapowiedź - Motogen.pl

Od stycznia br. ekipa GOC buduje customowy motocykl zainspirowany i powstającym we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem „Nergalem” Darskim. „Behemoth Bike”, bo tak wstępnie nazywa się projekt, w zamierzeniu konstruktorów ma być potężną i mroczną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanej dotąd ornamentyce.

Do ukończenia budowy Behemotha Bike pozostał jeszcze kilka tygodni. Niedawno Adam „Nergal” Darski pojawił się w warsztacie GOC, by po raz pierwszy zobaczyć motocykl na żywo. Konstruktorzy i lider Behemotha przeprowadzili także pierwsze jazdy testowe. Obecnie maszyna jest przygotowywana do malowania, a tym samym ukończenia jej ostatecznego wyglądu.

Firma opublikowała nowy materiały filmowy zapowiadający projekt oraz datę jego premiery. Klip można zobaczyć poniżej. Więcej informacji znajdziecie na www.gameovercycles.pl. Premiera Behemoth Bike’a będzie miała miejsce 4 czerwca 2013 roku podczas Impact Festival w Warszawie, gdzie Behemoth będzie jedną z gwiazd imprezy.