"Inni też popełniają błędy. Zwolnij" - polska wersja najlepszego spotu jest równie dobra - Motogen.pl

Oto jeden z najlepszych spotów do kampanii bezpieczeństwa. Polska wersja legendarnego „Mistakes”. Obejrzyjcie i pokażcie znajomym.

Spot „Mistakes” (Błędy) będący częścią nowozelandzkiej kampanii bezpieczeństwa z 2014 był jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek powstały. W maju informowaliśmy na Motogenie, że polskie Ministerstwo Infrastruktury pozyskało licencję na wykonanie polskiej wersji powyższego spotu. Dziś odbyła się jego premiera i…

Przyznajemy, brawo. Polska wersja jest równie dobra, jak oryginał. Niech ten spot pojawi się w TV i niech trafi do „najlepszych” polskich kierowców. Wy także go udostępniajcie.

Polska wersja spotu „Mistakes” wyciska łzy równie skutecznie:

Nieustąpienie pierwszeństwa oraz nadmierna prędkość, czyli dwa główne czynniki w tym spocie, to jednocześnie dwie najczęstsze przyczyny wypadków w Polsce. W 2022 roku z winy kierujących pojazdami doszło do 19 373 wypadków, co stanowi 90,9% ich ogółu.

Przypominamy, że według pierwszych ustaleń, miało powstać 20 plakatów wielkoformatowych, drugi klip zza kulis „making of”, a wykonawca odpowiedzialny miał być także za realizację kampanii promocyjnej spotu.

Dla porównania zobaczcie oryginał sprzed z 2014 z Nowej Zelandii:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany