Indian Scout, Scout Sixty oraz Scout Bobber - odświeżone modele na 2019 rok - Motogen.pl

Jak dumnie podkreśla producent, Indian to najstarsza motocyklowa marka z USA powstała 117 lat temu, w 1901r. Modele Scout to najpopularniejsza seria producenta a jednocześnie najchętniej wybierana przez klientów. Scouty na rok 2019 otrzymają nowe wzory lakierowania a także znak czasów, gniazdo USB.

Podstawowy, 76-konny Scout Sixty, napędzany chłodzonym cieczą V-twinem o pojemności 999 cm3, dostępny będzie w kolorach Thunder Black, Ruby Metallic, White Smoke, a także Star Silver over Thunder Black. Większy, oznaczony po prostu Scout, napędzany jednostką o pojemności 1133 cm3 i mocy 94 KM, dostępny będzie aż w pięciu wersjach kolorystycznych: Thunder Black, Deep Water Metallic, Metallic Jade, Willow Green over Ivory Cream oraz Red over Thunder Black. Scout Bobber, naszym zdaniem najbardziej mroczny i kojarzący się z agresją otrzyma malowania: Thunder Black, Thunder Black Smoke, White Smoke i Bronze Smoke.

Wszystkie modele otrzymają gniazdo USB montowane w dogodnym miejscu, z boku prędkościomierza. Co ciekawe i pozytywne dla właścicieli Scoutów z lat 2015-2018: USB będzie można dodać do każdego z nich wyprodukowanego w latach 2015-2018.

Tradycyjnie dla Indiana producent oferuje całą gamę fabrycznych akcesoriów, które uatrakcyjnią wygląd i zwiększą funkcjonalność Scoutów: przednie szyby, kanapy, systemy bagażowe, kierownice, podnóżki i wiele, wiele innych.