Finansowanie zakupu motocykla może być łatwe! Nowe BMW F 900 GS za 900 zł miesięcznie? - Motogen.pl

Dzięki finansowaniu BMW Comfort Lease, na przykład nowym F 900 GS można wyjechać z salonu za ułamek ceny katalogowej. Jak uzyskać korzystne raty leasingu na motocykl?

Jak to zrobić, żeby wyjechać z salonu nowym i wymarzonym motocyklem, a jednocześnie nie pozbywać się ze swojego konta bankowego od razu pełnej kilkudziesięciu tysięcy złotych? BMW Motorrad wymyśliło sprytny sposób na rozwiązanie tego problemu, a nazywa się on Comfort Lease.

BMW Comfort Lease jest sposobem na finansowanie motocykla, który został skonstruowany w sposób przyjazny dla motocyklisty. Co być może najważniejsze w tym leasingu, to fakt, że jest on przeznaczony zarówno dla osób użytkujących motocykl w sposób prywatny, jak też dla osób korzystających w celach biznesowych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, zarówno opłatę wstępną, jak i raty Comfort Lease możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Ale prywatni motocykliści także mogą korzystać z optymalizacji finansowej w ramach Comfort Lease.

Nowe BMW F 900 GS kilka tysięcy złotych?! Tylko w Comfort Lease

Weźmy na przykład nowe BMW F 900 GS, które świetnie nadaje się nie tylko do załatwiania codziennych spraw na mieście, ale także sprawdzi się w dalekiej podróży po Europie, albo w jeździe terenowej z dala od asfaltu. Jeżeli już teraz chcesz jeździć swoim F 900 GS, nie musisz od razu płacić pełnej kwoty.

Wystarczy jedynie 3714 złotych opłaty wstępnej za motocykl i od razu ruszasz po swoją motocyklową przygodę. A co z resztą? Możesz być pewien, że ramach Comfort Lease miesięczne raty nie będą stanowiły nadmiernego obciążenia finansowego – to dlatego, że z góry znasz dokładne koszty i dopasowujesz je zgodnie ze swoimi preferencjami. Spłacasz tylko tę część wartości pojazdu, która obniża się w trakcie Twojej jazdy.

Łatwy zakup nowego motocykla z finansowaniem – dopasuj swoją ratę!

BMW Comfort Lease jest propozycją finansową, którą możesz skonfigurować według własnych preferencji i możliwości. Dopasowujesz poziom opłaty wstępnej, długość leasingu, deklarowany przebieg roczny oraz kwotę wykupu. Sam możesz zdecydować, czy wolisz większą ratę lub wpłatę.

Wróćmy do przykładu BMW F 900 GS o wartości 61 900 złotych brutto. Przy wspomnianej wpłacie wstępnej o wysokości 6%, na okres leasingu 36 miesięcy, przy średniorocznym deklarowanym przebiegu 5 000 km, rata miesięczna wynosiła będzie zaledwie 900 złotych netto (czyli 1107 zł brutto).

Na koniec planu finansowania czeka Cię (ustalona wcześniej) końcowa kwota wykupu. I dopiero na koniec zdecydujesz, jaki będzie Twój kolejny krok. Wybór jest ciekawy: możesz rozłożyć pozostałą kwotę na kolejne raty; możesz od razu spłacić kwotę wykupu i mieć motocykl na własność; albo (ta opcja może okazać się najciekawsza!) możesz zostawić dotychczasowy motocykl w salonie, wybrać model nowej generacji i wyjechać nim z salonu dzięki kolejnemu Comfort Lease.

Cały proces zakupu motocykla i wyboru odpowiedniego planu finansowego okraszony jest nie tylko prostą i łatwą umową, ale także pełnym wsparciem doradców BMW Motorrad.

Kask i odzież motocyklowa na raty? Bo motocykl to nie wszystko

Dobrze wiesz, że sam zakup motocykla nie wystarczy, aby w pełni cieszyć się jazdą – potrzebne są jeszcze odzież i akcesoria. Tak się składa, że BMW Motorrad posiada w swojej ofercie kurtki, spodnie, buty, rękawice, kaski i wszelkie dodatki, które będą Ci potrzebne. Wszystkie elementy ubioru BMW są nie tylko świetnie dopasowane stylem do motocykla, ale także szczycą się jakością i bezpieczeństwem klasy premium. Jest jeszcze coś – finansowanie ratalne dotyczy także odzieży i akcesoriów! Dzięki temu od razu możesz zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo, bez nadwyrężania portfela.

Odwiedzając salon BMW Motorrad, skorzystasz nie tylko z jazdy testowej, ale z opieki na każdym kroku, na wysokim poziomie. Otrzymasz wsparcie w doborze motocykla i akcesoriów, a ich zakup również będzie procesem niezwykle prostym. Tak kompleksową ofertę żal ominąć. Sprawdź, jakich nowych motocykli spodziewać się w salonach BMW Motorrad i przekonaj się, jak pozytywnie zakasujące może okazać się finansowanie BMW Comfort Lease.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany