„e-Diament Forbes & Onet.pl” dla Liberty Motors - Motogen.pl

Miło jest nam poinformować, że firma Liberty Motors została laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2011. Program został przygotowany przez magazyn Forbes celem wyróżnienia tych firm, które dobrze radzą sobie w okresie spowolnienia gospodarczego. Na listę Diamentów trafiły firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza firma znalazła się wśród  laureatów w województwie łódzkim w kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln PLN.

Pragniemy również poinformować iż firma Liberty Motors otrzymała e-Diament Forbes’a  zajmując pierwsze miejsce  w województwie Łódzkim. Jest to nagroda przyznawana dla firm, które mają najlepiej rozwinięte witryny korporacyjne. Redakcje Onet.pl i Forbesa badały przy wyłanianiu e-Diamentów pięć następujących obszarów:

  • Produkt (opis, fotografie, video, instrukcje, nowości),
  • Firma (o firmie, historia, misja, struktura, zarząd, referencje),
  • Kontakt (dane teleadresowe, mapka dojazdu, komunikator, czat),
  • E-rozwiązania (prezentacja produktu, e-katalogi, możliwości zakupu, Funkcjonalność (czas potrzebny na znalezienie potrzebnych informacji).


To kolejne wyróżnienie przyznawane przez obiektywne i niezależne gremium naszej firmie w ciągu ostatnich miesięcy. e-Diament Forbes’a postrzegamy jako uznanie dla naszej pracy.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany