Ducati Multistrada 1200 S na wyścigu kolarskim - Motogen.pl

6 maja w Chojnowie ekipa pracująca dla magazynu Bike Life zjawiła się na starcie wyścigu kolarskiego 'Grody Piastowskie’. Oprócz aparatów i innego sprzętu fotograficznego miała ze sobą Ducati Multistradę 1200 S. Motocykl służył fotoreporterom do przemieszczania się wzdłuż peletonu. Dzięki temu powstały znakomite zdjęcia, których nie można byłoby zrobić w inny sposób. Motocykl sprawdził się znakomicie w przeróżnych warunkach.

– Multi to idealne moto do zadań specjalnych – powiedział Paweł Urbaniak po pierwszym dniu wyścigu. A dzięki doświadczonemu kierowcy zdjęcia same się robią. Specyfika pracy fotografa na takich imprezach nastręcza wielu trudności logistycznych. Trzeba być w wielu miejscach przed kolarzami, tak by mieć szansę na fotografowanie zawodników. Potem zebranie sprzętu, przejazd przez peleton i wybranie kolejnego miejsca na zdjęcia.

Multistrada sprawdziła się idealnie. Dała świetne wsparcie dla wymagającej pracy fotografa. Potężna moc, cornering ABS, kontrola trakcji, powodowały, że jazda z punktu do punktu stawała się przyjemnością. Chłopaki chwalili stabilność maszyny i zawieszenie Skyhook.

 

Ducati Multistrada 1200 S na wyścigu kolarskim

Więcej o motocyklach Ducati