Ducati Monster Art – potwory w malowaniu MotoGP - Motogen.pl

Ducati wypuściło dwie wersje Monstera – jedną w malowaniu Valentino Rossiego, drugą wyglądającą jak motocykl Nicky’ego Haydena.

Dziś wieczorem w Bolonii będzie miała miejsce wielka feta rozpoczynająca sezon MotoGP 2011 w Ducati. Obaj zawodnicy włoskiego teamu wjadą na imprezę na dwóch replikach własnych sportowych motocykliMonsterach. Motocykle stworzone zostały w ramach programu GP Replica Monster Art. Dodatkowo właściciele Monsterów będą mogli zakupić specjalny kit do swoich maszyn. W skład kitu wchodzić będą panele na zbiornik paliwa, owiewki mikro-bikini, nakładka na pojedynczą kanapę i przedni błotnik z logo i numerem startowym wybranego zawodnika.  

Program Monster Art wprowadzony został w 2009 roku. Wtedy można bylo zakupić motocykle Ducati w dodatkowych opcjach kolorystycznych, nazwanych 'Terapia kolorem’. W ubiegłym roku w ramach programu pojawiła się 'Logomania’, czyli kolekcja logo Ducati na przestrzeni 50 lat istnienia firmy.

Czy rażące oczy połączenie kolorów w przypadku motocykli inspirowanych malowaniem teamu MotoGP pasuje do Monsterów? Podobno chętnych już nie brakuje…
 

Więcej o motocyklach Ducati