BMW Comfort Lease. Nie do wiary jak łatwo zostać motocyklistą! - Motogen.pl

Dlaczego motocykle BMW cieszą się taką popularnością? Jasne, nowoczesna technologia, jakość i design są ważne, ale dzięki rozwiązaniom takim jak Comfort Lease, jednoślady BMW są po prostu łatwo dostępne.

Nikogo nie dziwi dziś fakt, że to właśnie motocykle BMW są jednymi z najpopularniejszych na drogach. BMW Motorrad, jako producent, ma nad konkurencją ogromną przewagę – oferuje nie tylko jednoślady, ale całą filozofię jazdy. Kupując motocykl lub skuter tej marki, masz do dyspozycji dopasowaną do twojego stylu jazdy odzież, elementy ochronne, przestrzeń bagażową i akcesoria, szkolenia z jazdy, a nawet dopasowane do twoich wymagań finansowanie i ubezpieczenia.

I to właśnie jest sekret sukcesu BMW Motorrad – komplementarność oferty. To dlatego, kiedy wybierasz motocykl lub skuter BMW, czujesz się ze wszech miar zaopiekowany; masz poczucie, że znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na każdą potrzebę. Dokładnie w taki sposób pomyślana została oferta BMW Comfort Lease – formy finansowania dopasowanej dokładnie do specyfiki działania twojej firmy i przygotowanej tak, by nie stanowiła ciężaru dla twoich finansów, a jednocześnie zapewniała łatwy dostęp do wymarzonego modelu BMW.

Leasing na każdy motocykl

Elektryczny miejski skuter BMW CE 04 to idealne rozwiązanie na zatłoczone miejskie drogi.
Elektryczny miejski skuter BMW CE 04 to idealne rozwiązanie na zatłoczone miejskie drogi.

A tutaj wybór masz ogromny – potrzebujesz lekkiego elektrycznego skutera, który dowiezie cię szybko i bezpiecznie do pracy? Wybierz CE 04 – nowoczesny i ekologiczny jednoślad, idealnie dopasowany do miasta. Marzysz o dalekich podróżach po niezbadanych szlakach? Czeka na ciebie cała gama motocykli klasy Adventure, na czele z R 1250 GS – królem tej klasy. Możesz wybierać w typach, pojemnościach silników, poziomach wyposażenia. Oferta dostępna jest dla każdego motocykla.

Potężny sportowy S 1000 RR pozwoli ci obudzić w sobie nieprzebrane pokłady adrenaliny.
Potężny sportowy S 1000 RR pozwoli ci obudzić w sobie nieprzebrane pokłady adrenaliny.

BMW Comfort Lease – łatwy leasing na wymarzony motocykl

BMW Comfort Lease różni się od zwykłego leasingu tym, że jest po prostu… łatwy! Zamiast skomplikowanych procedur, prosta umowa i wybór odpowiedniego planu. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. W specjalnym kalkulatorze wybierasz kwotę opłaty wstępnej, czas trwania umowy oraz średni roczny przebieg. To wszystko, później spłacasz tylko część wartości motocykla, która obniża się w trakcie umowy.

Styl i jeszcze raz styl. R 18 Transcontinental to cruiser, który budzi szacunek i zaprasza do dalekich podróży.
Styl i jeszcze raz styl. R 18 Transcontinental to cruiser, który budzi szacunek i zaprasza do dalekich podróży.

Kiedy zaś umowa się kończy, masz do wyboru kilka opcji. Możesz wykupić swój motocykl, rozkładając wykup na dogodne raty lub zwrócić jednoślad i wziąć następny na równie korzystnych warunkach. Zawsze w przypadku BMW Comfort Lease możesz liczyć na jasne zasady i niskie miesięczne opłaty, bo w praktyce spłacasz tylko część pojazdu – tę, która zużywa się w trakcie użytkowania.

Najprostszy leasing – BMW Comfort Lease

Nie sposób nie wspomnieć o najważniejszej korzyści związanej z BMW Comfort Lease. Jako przedsiębiorca możesz zaliczyć opłatę wstępną i raty leasingowe do kosztów uzyskania przychodu. W zależności od sposobu rozliczenia, możesz także odliczyć podatek VAT. Już dziś odwiedź dealera BMW Motorrad i przekonaj się jak łatwo możesz stać się motocyklistą!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany