Barton Classic 125 - jaki chopper na kat. B? - Motogen.pl

Barton Classic 125 – czy istnieje świetnie wykonany, dopracowany, prawdziwy chopper segmentu 125 w zaskakująco niskiej cenie? Sprawdzamy!

Klasyczny, ale i nowoczesny – Barton Classic 125

Barton Classic 125 wygląda klasycznie. Wysunięty do przodu widelec, bak w kształcie kropli wody, nisko umieszczona kanapa, wysoka kierownica i okrągła lampa – wszystko wygląda jak w definicyjnym chopperze. Aluminiowe felgi i tylny reflektor wykonany w technologii LED to powiew nowoczesności w chopperowej stylistyce.

Producent zdecydował się na montaż pojedynczej kanapy, dzięki czemu Classic 125 będzie wygodny dla kierowcy i pasażera przy chopperowym designie. Motocykl wykończono czarnym, matowym kolorem (silnik, układ wydechowy, stelaż pod kufer centralny), dzięki czemu świetnie koresponduje z bakiem i boczkami wykonanymi w barwie czarnej lub wiśniowej lśniącej. Atutem pojazdu jest wysoka jakość wykonania oraz schludna, spójna linia stylistyczna.

Barton Classic 125: Dynamika i ekonomia

Barton Classic 125 został wyposażony w 12-konny silnik wzorowany na konstrukcji Hondy, wykorzystywany w modelu CB. To trwała, bezawaryjna i dynamiczna jednostka napędowa, która dzięki wałkowi wyrównoważającemu oraz wtryskowi paliwa zapewnia wysoką kulturę pracy oraz niewielkie zużycie paliwa. Dobra dynamika to cecha istotna dla wszystkich kierowców lubiących szybszą jazdę.

Motocyklista ma świetne, komfortowe warunki za kierownicą. Pasażer za sprawą wygodnej pozycji będzie zachwycony wszelkimi przejażdżkami. Geometria i ergonomia pojazdu sprawiają, że poruszanie się wąskimi, krętymi trasami to prawdziwa przyjemność. Niewielkie zużycie paliwa i duży zbiornik zapewniają olbrzymi zasięg, co wcale nie jest oczywiste w tym segmencie pojazdów. Niska cena zakupu oraz części serwisowych to ukłon w kierunku oszczędności w dobie gigantycznych cen paliw wywołanych wojną w Ukrainie.

Naszym zdaniem

Prezentowany motocykl jest świetnie wykonany, wygodny, oszczędny i ekonomiczny. Ma bardzo dobre osiągi, dzięki systemowi zintegrowanych hamulców cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a do tego wszystkiego jest po prostu ładny. To doskonała propozycja dla osób lubiących wspólne wycieczki, codzienne dojazdy, czy załatwianie potrzeb logistycznych w celowym, konsekwentnym, chopperowym klimacie. Jednak dla użytkownika dużo ważniejszy jest fakt, że nie tylko cena zakupu, ale także koszty eksploatacji i serwisu są zaskakująco przyjazne dla użytkownika.

Barton Classic 125 to pojazd, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom chopperów ale także każdemu kierowcy kochającego klasyczną formę motocykla. Bez względu czy posiada kategorię A1, A2, A czy B. Bowiem prezentowany pojazd można prowadzić na każdą z tych kategorii…

Więcej modeli Barton Motors znajdziecie na barton-motors.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany