Adam Badziak na głównej stronie Demotywatorów - Motogen.pl

Znany zawodnik Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, Adam Badziak, pojawił się na głównej popularnych 'Demotów’. Niestety, raczej w mało atrakcyjnej sytuacji…

 

Trudno nam ocenić, czy ma to jakiś związek z faktem, że prywatnie właściciel jednego z największych salonów Yamahy jest mężem prezenterki telewizyjnej, Agnieszki Szulim. Być może ktoś podkładając to zdjęcie nie miał nawet zielonego pojęcia, kto się na nim znajduje. Ja typuje na zazdrośnika o tę piękną panią po lewej, który nie miał odwagi podejść na żywo i pogadać w cztery oczy. Zamiast tego, korzysta z anonimowego Internetu.

 

No cóż, jak pech, to pech. My nie pozostajemy w tyle – nasze zdjęcia wielokrotnie zostały wykorzystane do podpisów o tym, że zabija nas to, co kochamy. Byliśmy też dawcami nerek, wariatami jadącymi 300 km/h na przednim kole i ogólnie chyba jesteśmy źli.

 

Z tego miejsca, Adamie, pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu pierwszych miejsc, niekoniecznie na Demotywatorach. Za identyczną koszulkę Play USA Tour dziękujemy :). Wiadomość piszemy oczywiście o tej porze przy szklaneczce whiskacza, ale wszystkie dziewczynki poszły już spać i nie mamy do kogo pobełkotać.