Startuje Operacja Lato 2023 z portalem Motogen.pl! Czekają na Was testy, filmy, konkursy i nagrody!  - Motogen.pl

Już 10 lipca startuje kolejna edycja Operacji Lato. Redakcja motogen.pl, wspólnie z partnerami rozpoczyna cykl testów i porównań motocykli, a do tej przygody zapraszamy również Was – naszych czytelników. Będzie sporo dobrej zabawy i okazja do wygrania świetnych nagród. 

Już 10 lipca rozpoczynamy Operację Lato 2023sześć tygodni testów, prezentacji i porównań, które przeprowadzać będziemy przy mocnym wsparciu naszych partnerów, którymi w tym roku są Schuberth, TRW, Motul, BNP Paribas, Exide oraz 4Ride.

Do wspólnej przygody z testami motocykli zapraszamy tradycyjnie także Was – naszych czytelników i słuchaczy podcastu PodKask. Chcemy, abyście wspólnie z nami tworzyli materiały, które trafią następnie na nasz portal, naszego Youtube’a i pozostałe kanały społecznościowe. Co tydzień będziemy czekać na Was na błoniach Stadionu Narodowego, by spotkać się, poznać Was i wspólnie podyskutować o motocyklach (gdzie i kiedy dokładnie – o tym będziemy informowali w stories na FB/IG). 

ZOBACZ TEŻ: Jak było rok temu? Podsumowanie Operacji Lato 2022

Powyższe zdjęcia to jedne z najciekawszych ujęć z Operacji Lato 2022 (fot. Tomazi).

Tegoroczna Operacja Lato składać się będzie z sześciu tygodniowych segmentów; każdy poświęcony będzie innej marce motocykli: BMW, Moto Guzzi, Triumph, Yamaha, Suzuki, Harley-Davidson. 

W każdym z segmentów znajdziecie obszerne testy i porównania kilku modeli. Przygotowane artykuły będziecie mogli poczytać na portalu motogen.pl, filmy obejrzeć na naszym kanale YouTube, a audycji posłuchać na PodKasku. Mnóstwo ciekawych treści trafi także na nasze pozostałe kanały społecznościowe: Instagram oraz Facebook, a także TikTok

Testy to jednak tylko część tego, na co składać się będą aktywności Operacji Lato. Warto dokładnie śledzić nasze działania w mediach społecznościowych, by nie przegapić okazji do wygrania jednej z wielu atrakcyjnych nagród, w tym najważniejszej – kasku Schuberth S3! Ponadto zgarnąć można 5 zestawów klocków hamulcowych TRW, 5 akumulatorów Exide oraz 5 zestawów plecak z chemią Motul.

Zapraszamy do wspólnego doświadczania motocyklowej przygody – jazd testowych, spotkań, uczestnictwa w konkursach i wydarzeniach towarzyszących Operacji Lato. To najlepszy sposób na spędzenie wakacji w mieście! 

Harmonogram Operacji Lato 2023

  • 10.07-16.07 – BMW
  • 17.07-23.07 – Moto Guzzi 
  • 24.07-30.07 – Triumph 
  • 31.07-06.08 – Yamaha 
  • 07.08-13.08 – Suzuki 
  • 14.08-20.08 – Harley-Davidson

Partnerzy Operacji Lato 2023

Ogromne przedsięwzięcie, jakim jest Operacja Lato, może się odbyć dzięki wsparciu partnerów. To dzięki nim redakcja motogen.pl może spotykać się z Wami w wakacje i dzielić się radością z testowania motocykli. To właśnie partnerzy mają dla Was także sporo akcesoriów do zgarnięcia w konkursie! Operację Lato wspierają:
Schuberth,
TRW,
Motul,
BNP Paribas,
Exide,
4Ride.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych fanpage motogen.pl na FB oraz profile na Instagramie oraz Tiktoku, a także na YouTube. Śledźcie wpisy, relacje, shorty i stories!


2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany