Topowe interkomy Cardo teraz ze zdalnym sterowaniem - Motogen.pl

Nowa, darmowa  aplikacja Cardo SmartSet  daje teraz możliwość pełnej modyfikacji parametrów G9x i SHO-1 za pośrednictwem urządzeń mobilnych, po wcześniejszej aktualizacji oprogramowania słuchawki do najnowszej wersji z komputera.  

 

Z urządzeń mobilnych możliwe jest teraz inicjowanie, przywracanie i anulowanie połączeń przez interkom, włączanie i wyłączanie połączeń głosowych VOX oraz włączanie lub wyłączanie opcji udostępniania muzyki Music Sharing, jak również zapisywanie lub usuwanie numerów szybkiego wybierania i wiele innych przydatnych funkcji.

 

Przeczytaj również: Test interkomu Scala Rider Q3

 

Z nowej aplikacji Cardo SmartSet, przygotowanej dla najlepszych modeli Cardo – Scala Rider G9x i SHO-1 – mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android. Producent zapowiedział, że aplikacja będzie wkrótce dostępna także dla urządzeń Apple iPhone, iPod i iPad. W niedalekiej przyszłości planowane jest także udostępnienie aplikacji użytkownikom innych, wybranych modeli Cardo Scala Rider.  

 

Aby skorzystać z opcji nowej aplikacji Cardo SmartSet, użytkownicy  Cardo G9x i SHO-1 powinni wcześniej zaktualizować oprogramowanie swoich urządzeń na platformie internetowej Cardo Community za pomocą  PC,  a następnie pobrać nową opcję zdalnego sterowania Remote Control na swój smartfon. Bezpłatna aktualizacja jest dostępna w Google Play pod adresem: http://play.google.com/store/apps/details?d=com.cardoapps.smartset. Ponadto, użytkownicy SHO-1 mogą  skorzystać z animowanego samouczka on-line w 8 językach.

 

Wiodące na rynku interkomy Cardo Scala Rider są marzeniem wszystkich motocyklistów, będą szczególnie udanym prezentem gwiazdkowym. W sezonie zimowym, gdy spadnie śnieg po zamontowaniu do kasku będą niezawodne w komunikacji na stokach. Taki upominek nie zawiedzie żadnego motocyklisty, narciarza, ani snowboardzisty.