Suzuki Bandit 1200S 2004 - Motocykl Używany - opinia właściciela, wrażenia, wady i zalety - Motogen.pl

Suzuki Bandit GSF1200S z 2004 roku ma u Alberta jasne zadanie – musi pokonywać wiele kilometrów, ale wizualnie nie musi być piękny. Jak sprawdza się olejak Bandit w ciężkich warunkach? Obejrzyjcie odcinek „Motocykl Używany”!

W odcinku „Motocykl Używany”, Albert przedstawi swojego Suzuki GSF1200S Bandit z 2004 roku. Jak się z nim żyje, co jest mocną, a co słabą stroną motocykla oraz czy warto się związać z tym modelem. W odróżnieniu od większości motocykli, ten Bandit nie wygląda najładniej, bo służy jako narzędzie do przemieszczania się – pokonuje nawet 30 000 km rocznie! Zapraszamy do filmu!

Partnerzy cyklu „Motocykl Używany” na Motogen.pl to marki TRW, NGK, 4RIDE, EXIDE, Castrol. Dzięki za wsparcie!

Bandit GSF 1200 S 2004 – opinia właściciela:

Zastrzeżenie od redakcji Motogen.pl. W komentarzach na YT, z wielkimi emocjami wytykacie stan tego motocykla oraz pewne wrażenia właściciela. Dlatego dodaliśmy komentarz od redakcji wyjaśniający sytuację:

To prawda…. Prezentowany egzemplarz jest bardzo zaniedbany i trudno z tym dyskutować. Zawsze staramy się pokazywać w naszej serii o motocyklach używanych pełen przekrój rynku maszyn używanych w Polsce, nie tylko wymuskane i dopieszczone „laleczki”, ale motocykle w każdym stanie, choć chyba rzeczywiście – tym razem było już mocno po bandzie… Trafiliśmy na wyjątkowo intensywnie eksploatowany egzemplarz, a właściciel z góry uprzedził, że nie oszczędza swojego sprzętu, jeździ nim w każdych warunkach, traktuje go typowo użytkowo. Zgadzamy się z Wami, że bardzo wiele wymienionych wad może być efektem zaniedbań, to prawda. Choćby kwestia spalania, na które ogromny wpływ mają stosowne regulacje i ogólny stan techniczny motocykla. Jednocześnie podkreślamy, że cykl o motocyklach używanych to nie typowe redaktorskie „TESTY” motocykli, ale SUBIEKTYWNE opinie użytkowników. Jeśli właściciel opowiada, że motocykl jest dla niego nudny i niewygodny, musimy uszanować jego zdanie, nawet jeśli sami mamy inne odczucia. Oglądając odcinki o motocyklach używanych bieżcie zawsze poprawkę na to, że każdy z nas ma inne doświadczenia, inne oczekiwania, inne podejście do motocykli. Jeśli o modelu Bandit 1200 macie zupełnie inne zdanie, po prostu podzielcie się nim z nami w komentarzach! 🙂 Pozdrowienia

Cykl „Motocykl Używany” w roku 2022 na motogen.pl

„Motocykl Używany” to nowy cykl na Motogen.pl, w którym użytkownicy prezentują swoje motocykle, mówią o ich wadach, zaletach, słabościach oraz o tym, dlaczego pokochali swój jednoślad.

W każdym odcinku przedstawiamy rys historyczny konstrukcji, kolejne generacje i zmiany oraz komentarz mechanika na temat słabych lub mocnych punktów pojazdu. Naszym ekspertem jest uznany tuner i zawodnik wyścigów na ¼ mili, ale przede wszystkim mechanik, Przemek Badowski z serwisu Speedbike.pl.

Do współtworzenia cyklu „Motocykl Używany” zapraszamy każdą i każdego z Was. Każdy motocyklista, który u nas wystąpi, otrzyma od nas pakiet części przygotowanych przez partnerów serii, marki: TRW, NGK, 4RIDE, EXIDE, Castrol – aby dalsze bezawaryjnie użytkowanie swojego motocykla stało się jeszcze łatwiejsze!

Cykl „Motocykl Używany” nie mógłby powstać bez wsparcia partnerów, a są nimi firmy:

  • TRW – akcesoria motocyklowe
  • NGK – układy zapłonowe
  • 4RIDE – polska marka akumulatorów i akcesoriów
  • EXIDE – wysokiej jakości akumulatory
  • Castrol – oleje i chemia motocyklowa

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany