Operacja Lato 2022 zakończona! Podziękowania i podsumowanie! - Motogen.pl

Testy motocykli, wiele filmów dla Was, a także spotkania – w Warszawie, na festivalu, na testach, na pizzy… Był też konkurs z cennymi nagrodami. Zakończyliśmy OPERACJĘ LATO 2022 i chcemy podziękować Wam wszystkim!

Operacja Lato 2022

  • 18 przetestowanych motocykli oraz 1 skuter wodny i 3 silniki zaburtowe.
  • 24 filmy oraz blisko 800 zdjęć.
  • 1 odwiedzony tor, 2 przepłynięte jeziora, kilka tysięcy przejechanych kilometrów.
  • 7 różnych spotkań, kilka wizyt na motocyklowych wydarzeniach, wspólna pizza, setki rozmów z Wami
  • Brak stłuczek i tylko jeden mandat.
  • Konkurs z 18 cennymi nagrodami i wieloma gadżetami.
  • Tysiące lajków, niezliczona liczba wrażeń, uśmiechów i motocyklowych zachwytów.

Gdy czytamy tą listę, aż ciężko nam uwierzyć, że wszystko udało się bez większych problemów! W sezonie 2022 Operacja Lato trwała w lipcu i pierwszym tygodniu sierpnia – testowaliśmy motocykle, skutery wodne, spotykaliśmy się z Wami… Właśnie to ostatnie, czyli wspólne rozmowy, wymiana opinii i po prostu zwykłe spotkania i wspólne jazdy motocyklami dają nam największą motywację, aby tworzyć dla Was ciekawe materiały. Już teraz zapowiadamy, że za rok będzie jeszcze lepiej!

Wszelkie materiały z Operacji Lato 2022 znajdziecie w zakładce „Operacja Lato” na portalu, filmy obejrzycie na YouTubie oraz na Facebooku. Polecamy także zerknąć w zapisane Stories (podzielone na tygodnie marek) na Instagramie, gdzie obejrzycie wszystko prawie jak na żywo.

Operacja Lato nie mogłaby się odbyć, gdyby nie Wy – czytelnicy, a także Partnerzy Operacji.

Czytelnicy, dziękujemy Wam!

W naszej pracy nie ma wielu innych aspektów, które tak skutecznie dodają sił i motywacji, niż pozytywne reakcje płynące od Was – czytelników. Dziękujemy, że udzielacie się w komentarzach. Dziękujemy, że zadajecie pytania, te łatwe, te trudne, i te zaczepne. Dziękujemy, że wysyłacie reakcje i odpowiadacie na nasze relacje „stories”. No i dziękujemy, że tak licznie przybywaliście na nasze spotkania!

Widzieliśmy się kilka razy na spotach pod Narodowym, ale nie tylko! W tygodniu Suzuki wspólnie przejechaliśmy na odwiedziny w jednym z salonów, a w niedzielę byliśmy z Wami na torze Jastrząb. Przy okazji Yamahy, także wspólnie wybraliśmy się na MT Tour w Łodzi. W sobotę tygodnia BMW odbywał się Warsaw Heritage Festival – tam Motogen miał swoje stoisko i tam spędzaliśmy czas także z Wami! W tygodniu Piaggio zaprosiliśmy Was na przejazd po mieście i wspólną pizzę, natomiast w tygodniu Kawasaki spotkaliśmy się w Gdyni na pożegnaniu Barrego z ekipą Motul Europa Tour, którzy wyruszali na Nordkapp!

Partnerzy, dziękujemy Wam!

Drodzy Partnerzy, dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie. Dzięki Wam mogliśmy intensywnie pracować, tworząc ciekawe i pasjonujące materiały, czy organizować wyjazdy oraz spotkania.

Jako czytelnicy pamiętajcie, że to właśnie te (uwielbiające motocykle) firmy przekazały także sporo cennych nagród na konkurs, dla Was. Za to też dziękujemy!

Partnerzy Operacji Lato:
SCHUBERTH,
TRW,
NGK,
EXIDE,
MOTUL,
4RIDE,
BNP PARIBAS,

Dziękujemy także importerom, którzy udostępnili nam motocykle (oraz łodzie z silnikami zaburtowymi i skuter wodny) na testy! W kolejności tygodni Operacji Lato były to marki:
– Suzuki,
– Yamaha,
– BMW Motorrad,
– Piaggio,
– Kawasaki.

Jeszcze konkurs…

W czasie Operacji Lato 2022 nie zabrakło czegoś jeszcze dla Was – odbywał się konkurs z cennymi nagrodami! Wystarczyło dodać na swojego Facebooka lub Instagrama zdjęcie (lub film) o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Trzeba było też oznaczyć je hashtagiem #OperacjaLato i znacznikiem @motogen.pl. Czas na udział minął 7 sierpnia, a my teraz musimy spośród kilkuset Waszych zdjęć, wybrać te najlepsze… Życzcie nam powodzenia! Szczegóły o konkursie (i listę nagród) przypomnicie sobie tutaj.Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany