Salto skuterem śnieżnym?Tylko podczas Freestyle Heroes w Arena Gliwice - Motogen.pl

Zeszłoroczna edycja Freestyle Heroes pokazała, że organizatorzy stawiają na bardzo emocjonujące widowisko o wysokim poziomie, które są jednocześnie odpowiednie dla widza w każdym wieku. W tym roku postanowili jeszcze podnieść poprzeczkę wprowadzając kolejna, nową atrakcje.

Wyobraźmy sobie więc ponad 200-kilogramową maszynę o pojemności 600 ccm, która zamiast po śniegu rozpędza się na arenie, wjeżdża na stalową rampę i podczas 20-metrowego lotu wykonuje obrót do tyłu. Ciężko sobie to wyobrazić, a co dopiero zrobić.

Takie rzeczy potrafi zaproszony przez organizatorów sympatyczny wiecznie uśmiechnięty włoski zawodnik Jason Cesco.

Zobaczcie co potrafi!

Na co dzień mieszka w małej miejscowości Laggio di Caddore, położonej w centrum Dolomitów na północy Włoch. Przesympatyczny zawodnik, który cieszy się jak dziecko każdym skokiem i pokazem. Jak sam mówi – to właśnie było jego marzenie, które stało się rzeczywistością.

Dziś Jason Cesco to uczestnik największych pokazów i imprez motoryzacyjnych w Europie. Podczas Freestyle Heroes zaserwuje kibicom cały arsenał trików, co połączone z niesamowitym dźwiękiem silnika jego skutera, przyprawi o gęsią skórkę niejednego widza.

Zdecydowanie nie można tego przegapić. A jeśli dodać, że obok Jasona pojawią się zawodnicy takich dyscyplin jak: freestyle motocross, quad freestyle, MTB, BMX, inline skating, mountainboard, scootive. Placem zabaw będą 3 lądowania, 8 ramp, quotter, 10-metrowowa wieża do rozpędzania. A to wszystko okraszone występem Psycho Dolls Fireshow, specjalnie wyreżyserowanymi efektami świetlnymi, pirotechniką, muzyką graną na żywo przez DJ.

Chyba nikogo nie trzeba namawiać, aby zobaczyć na żywo Freestyle Heroes. Wszystko to będzie miało miejsce w najnowocześniejszej w Polsce Arena Gliwice.

Po prostu: WIDZIMY SIĘ!
#MiastoGliwiceZaprasza

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany