Salony Indian walczą w konkursie na najładniejszego Scouta - Motogen.pl

W przypadku Indiana motocyklem, który ma być łatwy do przerobienia i wyrażać styl oraz charakter swojego właściciela jest przede wszystkim model Scout. Nie jest on najtańszy w ofercie, ponieważ doczekał się młodszego brata – Scout Sixty, ale jednocześnie sprawia wrażenie bardzo dobrze wykonanego i nieźle się prezentuje. Program nosi nazwę „Project Scout: Build a Legend”.

W konkursie powalczy 40 salonów z całego świata. Nie ma żadnych ograniczeń w kwestii tematyki projektu oraz budżetu. Jedynym wymogiem jest skorzystanie z co najmniej trzech z dwustu dostępnych dla modelu Indian Scout oryginalnych akcesoriów. Salony były wybierane na podstawie kolejności zgłoszeń i teraz mają 90 dni na wykonanie prac. Ich postępy będą dokumentować, a zdjęcia pojawią się w mediach społecznościowych. Etap budowania zakończy się 15 stycznia.

Kolejnym etapem jest oczywiście głosowanie, a głos otrzymają miłośnicy marki Indian. 18 stycznia projekty pojawią się na stronie internetowej Indian Motorcycles oraz na Facebooku. Głosowanie potrwa jeden dzień, a trzy najlepsze projekty zostaną ogłoszone 20 stycznia.

Nagrodami dla budowniczych będzie wycieczka na 75. edycję Daytona Bike Week, gdzie odbędzie się specjalna ceremonia wręczenia nagród. Postępy prac możecie śledzic na fan page’u w serwisie Facebook, na Twitterze oraz na Instagramie.

Autor: Wojciech Grzesiak