Promocja: 1000 powodów, żeby mieć Yamahę NMAX lub X-MAX 125 - Motogen.pl

Rozwiązanie na korki w mieście, możliwość jazdy z samochodowym prawem jazdy i aż 1000 złotych do wydania na oryginalną odzież i akcesoria to tylko niektóre z tysiąca powodów, dla których warto nabyć Yamahę NMAX lub X-MAX 125.

Yamaha Motor Polska i Liberty Motors ogłoszają kuszącą promocję, w której do każdego sprzedanego modelu Yamahy NMAX lub X-MAX dokłada bon na zakupy. Do wyboru mamy markową odzież do prowadzenia skutera, kolekcje do noszenia na co dzień, oryginalne akcesoria do pojazdu lub dla siebie. Wystarczy zajrzeć do naszych salonów Yamahy w Warszawie lub Łodzi, przymierzyć się do jednego z dwóch objętych promocją jednośladów i wybrać sobie prezenty.

Yamaha NMAX to miejski skuter zaprojektowany z myślą o dostarczeniu kierowcy maksimum przyjemności z jazdy. Charakteryzuje się on sportowymi osiągami i bardzo niskim zużyciem paliwa. Zwarte nadwozie gwarantuje perfekcyjną mobilność podczas jazdy z pasażerem po zatłoczonych ulicach, a 4-suwowy silnik o pojemności 125 cm3, spełniający normę EU4, zapewnia wyjątkową dynamikę. Agresywna stylistyka i bogate wyposażenie, obejmujące układ ABS, sprawiają, że ten stylowy skuter stanowi prawdziwą rewolucję w klasie podstawowych modeli o pojemności 125 cm3. Cena NMAX-a z 2017 roku wynosi 13 500 PLN.

X-MAX 125 to najmniejszy model z gamy sportowych maksiskuterów Yamahy, który przyciąga wzrok aerodynamicznym nadwoziem o ostro zarysowanych liniach. Zasilany wtryskiem paliwa, chłodzony cieczą silnik o pojemności 125 cm3 jest wyjątkowo dynamiczny i zrywny. Dzięki doskonałemu przyspieszeniu zawsze pierwszy ruszysz nim spod świateł. Aluminiowe obręcze kół o dużej średnicy, ulepszone zawieszenie i układ ABS zapewniają płynne prowadzenie i wzorową stabilność. Dodaj do tego przestronny schowek i wysoki komfort jazdy, a okaże się, że X-MAX 125, spełniający wymogi normy EU4, ma wszystko, czego potrzebujesz! Yamaha X-MAX 125 z rocznika modelowego 2017 kosztuje 20 900 PLN.

Dodatkowo, właściciele skuterów 125 mogą skorzystać z korzyści oferowanych w ramach programu „Startuj z dobrymi nawykami” obejmujących m.in. bezpłatne szkolenia z jazdy Yamahą 125 cm3. Szczegóły programu są opisane na stronie www.motobezprawka.pl.

Promocja dotoczy modeli NMAX i X-MAX 125 z roczników 2016 i 2017 i trwa do 30.04.2017. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany