Premiera Nail’d z ekstra niespodzianką! - Motogen.pl

Techland oficjalne poinformował, że jego najnowsza produkcja zadebiutuje na polskim rynku konsolowym już 4 lutego.

 

Nail’d to gratka dla wszystkich fanów ekstremalnych wyścigów offroadowych, stworzona przez wrocławskie studio Techland. Tu prawa fizyki i realizm schodzą na dalszy plan, stawiając na ogromne prędkości i czystą adrenalinę.

 

W grudniu na rynku zadebiutowała wersja na komputery PC. Po miesiącu oczekiwania w Europie pojawi się na półkach wersja anglojęzyczna, a z nią na polskie półki wkroczy konsolowa wersja Nail’da.

 

’W związku z tym, że gracze konsolowi musieli poczekać trochę dłużej na możliwość pogrania w Nail’d i poczucia ekstremalnych prędkości, przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Wszyscy gracze, którzy kupią swoją wersję nail’da w Polsce będą mogli zupełnie za darmo pobrać DLC. W innych krajach DLC było ekskluzywnie dodawane, tylko w niektórych sklepach Online. W Polsce dostęp do niego będą mieli wszyscy’ – tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland.

 

Po ściągnięciu DLC, Nail’d staje się jeszcze bardziej ekstremalny. Głównie dzięki czterem nowym trasom, wybuchowemu trybowi 'detonator’, wypasionym częściom do pojazdów oraz unikalnym wizualizacjom maszyn i dodatkowym achievementom.

 

Każdy egzemplarz Nail’da, którego zakup uprawnia do pobrania darmowego DLC, zostanie odpowiednio oznaczony. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

 

Nail’d w Polsce ukaże się w cenie 199,90 na platformę Sony Playstation 3 oraz Microsoft Xbox 360. Więcej informacji na temat samej gry można uzyskać na stronie www.naildgame.pl.