Podstawka pod motocykl Kickstand Kritters – funkcjonalna i zabawna - Motogen.pl

Próbowaliście kiedyś postawić motocykl na miękkim podłożu? Wszyscy wiemy, jak może skończyć się taka próba. Kickstand Kritters pomogą rozwiązać ten problem.

Nie zawsze znajdziemy kawałek drewna, plastiku albo zgniecioną puszkę (bo i takie cuda widzieliśmy), które pomogą postawić motocykl na miękkiej trawie albo żwirze. Warto wtedy mieć w schowku coś, co nie tylko wygląda estetycznie, ale spełnia swoją funkcję. Podstawki od Kicktand Kritters na pewno spełnią swoją rolę, ale wymagają od motocyklisty poczucia humoru i motocykla, do którego pasuje np. rozdeptana żaba.

W ofercie amerykańskiej firmy, która prowadzi też sprzedaż wysyłkową, znajdziecie żabę, pudla, królika i laleczkę voodoo, służące jako podstawki pod boczną nóżkę motocykla. Gadżety wykonane zostały z przypominającego plusz materiału, który można prać, i zawierają 10-centymetrowy plastikowy dysk ABS, eliminujący efekt zapadania się stojącego pojazdu w podłoże. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się one do schowka na rękawice lub kufra. Każda z ’maskotek’ ma swoją historię, a jeśli zdecydujecie się na zakup np. różowego pudla, wspomożecie tym samym fundację do walki z rakiem piersi.

Ceny podstawek wahają się od 12 do 19 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na  stronie Kickstand Kritters.