Podejrzany motocyklista nie zatrzymał się do kontroli, wjechał do jeziora, uciekł wpław - Motogen.pl

Policjanci z hrabstwa Oconee w Karolinie Południowej, USA, szukają motocyklisty, który nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, wjechał do jeziora i uciekł wpław.

zdjęcie poglądowe

Tydzień temu, w nocy z wtorku na sobotę, o godzinie 2:44 w nocy, policjanci zauważyli podejrzany motocykl. Wizualnie pasował do opisu motocykla, który skradziony został w tej samej okolicy dzień wcześniej.

Gdy policjanci włączyli sygnalizację aby zatrzymać motocyklistę, ten przyspieszył. Chwilę później skierował się w stronę rampy do wodowania łodzi i bez zatrzymywania wjechał do jeziora. Funkcjonariusz krzyczał, aby motocyklista wrócił, jednak ten żwawo odpływał w stronę drugiego brzegu.

Okolica Timberlake na Google Maps – klik

Na miejscu zjawiły się służby ratownicze z reflektorami, łodziami i nurkami. Przeprowadzono nocne poszukiwania, jednak motocyklista nie został odnaleziony.

Służby zlokalizowały jedynie czarny kask, który motocyklista wyrzucił, a także jednego biało-czarnego buta Air Jordan High Top. Policja wystosowała prośbę, aby każdy kto posiada informacje w sprawie, zgłosił się do szeryfa.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany