Nowa generacja jeansów motocyklowych - Rebelhorn Nomad - Motogen.pl

Jeansy Rebelhorn Nomad oferują bezpieczeństwo i wygodę jazdy na motocyklu.

Marka Rebelhorn, producent ochronnej odzieży dla motocyklistów, przedstawia nową generację jeansów motocyklowych – Rebelhorn Nomad. Zostały stworzone z myślą o potrzebach osób, które cenią sobie ponad wszystko komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Rebelhorn Nomad to jeansy wykonane z połączenia bawełny i Armalithu. Ich jednowarstwowa konstrukcja zapewnia niezwykłą wygodę, a jednocześnie gwarantuje wyjątkowo wysoką odporność na tarcie (klasa ścieralności AA).

By zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, Rebelhorn wyposażył jeansy Nomad w ochraniacze kolan SAS-TEC CE level 2 z regulacją pozycji, ochraniacze bioder SAS-TEC CE level 1 oraz kieszeń umożliwiającą zamontowanie wkładki kości ogonowej.

Rebelhorn Nomad charakteryzuje się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także modnym i atrakcyjnym wyglądem. Jeansy mają klasyczny wygląd z lekko zwężanymi nogawkami. Materiał wzbogacono elastanem, co zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie. Spodnie wpisują się w swobodny, nieformalny styl i dzięki temu będą pasować idealnie do większości kurtek i butów dostępnych na rynku.

Armalith sprawia, że jeansy Nomad są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne i przyjemne w dotyku. Można w nich łatwo zapomnieć o ciasnych spodniach i ograniczonych ruchach podczas jazdy – zamiast tego poczujesz niezwykły komfort i swobodę ruchów połączoną z wysokim stopniem bezpieczeństwa.


2 komentarze

  1. RAMA

    A jak w wyższych temperaturach? Nie ma słowa o przewiewności, uczuciu chłodu podczas jazdy czy też że na postoju trzeba z nich wyskakiwać bo…. 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany