Wybuchowa energia: motocykle Moto2 na torze i ekstremalnie dobre ujęcia z drona - Motogen.pl

Klip jest krótki, ale tak intensywny, że natychmiast chcesz iść pojeździć motocyklem! Zobacz fenomenalne ujęcia z drona latającego dookoła motocykli Moto2 na torze! Dźwięk miażdży nie mniej niż obraz!

Johnny FPV to światowej sławy pilot dronów. Świadczy swoje usługi dla wielu firm, nagrywając wysokiej klasy, widowiskowe materiały. Sprzedaje swoje przygotowane zestawy dronowe. No i przede wszystkim – niesamowicie operuje dronem z kamerą, a później potrafi to zmontować w sposób powodujący, że kolana miękną. Przypomnijcie sobie „One Shot”, czyli fenomenalny free-ride nagrany w pojedynczym 5-minutowym ujęciu z drona!

Niedawno Johnny FPV został zaproszony na tor przez zespół American Racing Team, aby nagrać krótką zapowiedź przed startem w amerykańskim sezonie Moto2 2022. Wyszedł z tego film będący eksplozją energii, zastrzykiem adrenaliny. Jest krótki, ale tak intensywny, że natychmiast chcesz iść pojeździć motocyklem!

Johnny nagrywał dronem z kamerą RED. Dzięki jego umiejętnościom mamy fenomenalnie widowiskowe i bliskie ujęcia, a kamera gwarantuje wysoką jakość obrazu i niesamowite ujęcia slow motion. Ale to nie wszystko – koniecznie oglądajcie nie tylko na dużym ekranie, ale także na dobrym audio lub na słuchawkach, głośno. Inżynieria dźwiękowa i efekty audio dopełniają oszałamiające doświadczenie. Gwałcimy przycisk replay.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany