MotoX.com.pl poszukuje dobrej muzy! - Motogen.pl
MotoX.com.pl to wiodący polski serwis internetowy o motocrossie i freestyle motocrossie. Wzorem amerykańskich produkcji filmowych wykorzystujemy ostrą muzykę do promowania krajowego motocrossu oraz ekstremalnych sportów motorowych.

Nawiążemy współpracę z twórcami muzyki pasującej wizerunkowo do szalonej, motocyklowej jazdy. Chętnie poznamy kapele grające: rock & roll, punkcore, hardcore, hip-hop oraz inne dynamiczne gatunki muzyki.

Jeśli Twój zespół dźwięczy w motocrossowych rytmach lub jeśli znasz kogoś, kto takie dźwięki produkuje w pobliskiej sali prób lub garażu, to ślij do nas materiały na płytach CD. Istotne jest, by materiał muzyczny był dobrej jakości, dokładnie opisany (nazwa albumu, utworów oraz autor) i zawierał dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z twórcami najlepszych utworów. Proponujemy promocję muzyki oraz wykonawców na łamach www.MotoX.com.pl oraz w multimedialnych produkcjach realizowanych przez nas. Filmy i teledyski są emitowane przez czołowe redakcje TV, prasowe i internetowe. Dla wielu zespołów jest to szansa na ogólnopolską premierę, promocję, wzrost popularności … a w przyszłości może sukces muzyczny!

Wyślij opisaną płytę CD z muzyką oraz Twoimi danymi na adres MotoX.com.pl. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, napisz lub zadzwoń.

Dane do kontaktu:

MotoX.com.pl
al. 600 lecia 23/26
96-500 Sochaczew
e-mail: [email protected]
tel. 022/ 398 86 98
kom. 0693 367 241