MotoMikołajki w Warszawie! - Motogen.pl

Po raz kolejny zapraszamy warszawskich motocyklistów – i nie tylko ich – do wzięcia udziału w tegorocznej edycji MotoMikołajek. MotoMikolajki.pl to coroczna akcja aktywizująca środowisko motocyklowe w celu pomocy dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. Tym razem impreza odbędzie się 9 grudnia. Start zaplanowano na godzinę 10.00. Motocykliści chętni do udziału w tym wydarzeniu spotkają się na Placu Konstytucji.

Harmonogram:
10:00
Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie (przedstawienie planów dnia i przejazdu, sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz Najmotocykl Mikołaja).

11:00 – 11:30
Przejazd z Pl. Konstytucji (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św. Anny), trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkingiem pomiędzy ul. Krakowskie Przedmieście a Pl. Zamkowym

11:30 – 13:00
Plac przed kościołem św. Anny (kolejność wydarzeń wg planu poniżej):
• grupowe zdjęcie uczestników imprezy;
• rozdawanie słodyczy przechodniom;,
• pokaz puszczania baniek mydlanych oraz sztuczek kuglarzy;
• ustanowienie rekordu: „ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour”;
• wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka.

13:00 – 13:30
Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św. Anny) do sali OSiR Nowowiejska, trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Świętojerska, Anielewicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al. Niepodległości, Nowowiejska.

13:30 – 15:30
Sala sportowa OSIR Nowowiejska: spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentantem Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych atrakcji.

19:00
Koncert finałowy w klubie Proxima. Koncert poprowadzi Magda Michniak (Superstacja).
Muzyka na żywo w wykonaniu zespołów Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

Więcej o tegorocznej akcji, a także informacje o konkursie, w którym można wygrać samochód na weekend, znajdziecie na stronie www.motomikolajki.pl. Imprezie patronuje MOTOGEN.PL. Razem z nami zostań MotoMikołajem!