Motocykl Harley-Davidson z pływającymi tarczami hamulcowymi. Jak to zrobić? - Motogen.pl

TRW w swojej ofercie posiada pływające tarcze hamulcowe do motocykli marki Harley-Davidson. Poprawiają jakość hamowania, szczególnie pod mocnym obciążeniem, a przy okazji zapewniają świetny wygląd.

Na przestrzeni ostatnich lat oferta amerykańskiego producenta mocno się zmieniła. Motocykle Harley-Davidson to nie tylko ciężkie, turystyczne cruisery. To także stylowe bulwarówki i mocarne power cruisery o ogromnych pojemnościach. Mocne motocykle wymagają odpowiedniego układu hamulcowego.

TRW oferuje całą gamę rozwiązań do ciężkich motocykli typu chopper, cruiser. Jednym z ciekawszych jest konwersja pozwalająca na przejście z układu z bezpośrednio mocowanymi tarczami hamulcowymi przedniej osi, na układ pływający.

Pływające tarcze hamulcowe TRW

TRW w swojej ofercie posiada pływające tarcze hamulcowe do motocykli Harley-Davidson, które można zastosować bez dodatkowych elementów montażowych — pasują one w miejsce standardowo mocowanych tarcz. Pływające tarcze hamulcowe pozwalają na większą kontrolę termiczną, separując element cierny od obręczy montażowej stykającej się z piastą. Kontrola termiczna to przede wszystkim precyzyjniejsze i skuteczniejsze hamowanie, bez względu na warunki.

Dedykowane, pływające tarcze hamulcowe posiadają homologację drogową i dostosowane są do szerokiej gamy modelowej motocykli Harley-Davidson.

Spoke czy Swing? Tarcze hamulcowe do Harley-Davidson

Oczywiście, legendarne amerykańskie motocykle to także styl i wygląd. Z tego powodu wysokiej jakości tarcze hamulcowe TRW dostępne są także w atrakcyjnych wizualnie wersjach Spoke i Swing.

Pierwsza z nich, Spoke jest wieloramienna i sprawdzi się świetnie w klasycznych modelach Harley-Davidson, chociażby w Road Kingu. Swing z drugiej strony to świetne rozwiązanie do customów, jak kultowy już Breakout. W jednym i drugim przypadku tarcze hamulcowe TRW produkowane są z najwyższej jakości stali i niesamowitą dbałością o detale.

TRW przy projektowaniu, testowaniu i produkcji tarcz hamulcowych korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia, by dostarczyć produkty najwyższej jakości. Nieskomplikowana konwersja przednich tarcz hamulcowych na pływające, w motocyklach Harley-Davidson znacząco podniesie skuteczność hamowania i bezpieczeństwo kierowcy.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany