Modeka Tacoma - podróżuj bez ograniczeń - Motogen.pl

Modeka Tacoma jest zupełnie nowym spojrzeniem na turystykę motocyklową. Ten komplet wystarczy raz złożyć, by poczuć się jak w ulubionym wdzianku. Jest to zasługa nowoczesnej tkaniny Tactel® , która jest dwa razy bardziej miękka i około 20% lżejsza od większości włókien, a także schnie 8 razy szybciej niż bawełna. Co istotne, nie traci przy tym odporności na rozerwanie i przetarcie. Niespotykana lekkość i wygoda zaawansowanego technologicznie materiału została perfekcyjnie połączona z wysokim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Zarówno kurtka, jak i spodnie są wyposażone wysokiej klasy odblaski 3M Scotchlite® oraz kompletny pakiet termoplastycznych protektorów SaS-Tec (barkowe, łokciowe, biodrowe i kolanowe certyfikowane wg EN 1621-1 oraz protektor plecowy certyfikowany wg EN 1621-2). 

Efektywną wentylację zapewniają panele Air Draft umieszczone na kieszeniach piersiowych oraz  zamki typu airvent. Wypinana wodoodporna i oddychająca membrana Humax i wypinane ocieplenie dbają o komfort termiczny w różnych warunkach pogodowych. Dodajmy do tego dużą ilość praktycznych detali, takich jak antybryzgowe zamki, duża ilość kieszeni (w tym trzy kieszenie wodoodporne w kurtce i dwie w spodniach), niepalne wstawki z Kevlaru na nogawkach spodni, neoprenowe wykończenie kołnierza, system regulacji i dopracowany krój, a otrzymamy zestaw turystyczny spełniający oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Modeka Tacoma występuje zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej (jako Tacoma Lady), dzięki czemu pary motocyklowe mogą nie tylko dzielić wspólną pasję, ale również zharmonizować się wizualnie. Dzięki optymalnie dobranemu wyposażeniu Modeka Tacoma potrafi dopasować się do każdej wizji podróżowania – niezależnie od płci, wieku czy upodobań, dając niczym nieskrępowaną radość z jazdy.

Kompletu Tacoma szukajcie w salonach firmowych i sklepach partnerskich Modeki.

Szczegółowe informacje na temat wersji kolorystycznych i rozmiarów znajdziecie na oficjalnej stronie modeka