Odwiedźcie nas na Wrocław Motorcycle Show 2014! - Motogen.pl

Oprócz naszej radosnej ekipy, która stanowić będzie już atrakcję samą w sobie 🙂 przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawostek. Na stoisku MOTOGEN. będziecie mogli podziwiać najnowszą turystyczną nowość od Suzuki, czyli litrowego V-Stroma, którym zaraz na kołach ruszamy z Warszawy. Będzie to jednocześnie pierwszy test tego motocykla w Polsce!

Oprócz tego spore zamieszanie może zrobić przerobiony to stuntu Triumph niesamowitego „Fragmenta”. Piotr Frąckiewicz na wspomnianym motocyklu będzie przeprowadzał pokazy podczas imprezy. Miło nam w tym miejscu Was poinformować, że MOTOGEN. w tym roku obejmujemy patronat medialny nad „Fragmentem”. Do tego miłośnicy klasyki zapewne nie będą chcieli odejść od zabytkowego Moto Guzzi, które mimo lat na karku utrzymane jest w fenomenalnym stylu. Motocykl dostarczy nam customowy garaż Moonshine Motors, o którym zapewniam Was – usłyszycie jeszcze nie raz.

Motocykle to nie wszystko. Na naszym stoisku z bliska będziecie mogli obejrzeć ciuchy nowej marki, która przebojem wchodzi na nasz rynek – Dane. Dwuczęściowy kombinezon Naczelnego przechodzi właśnie kolejne testy i wkrótce będziecie mogli przeczytać naszą opinię o nim. Do tego pokażemy nasz kolejny projekt ubraniowy, a jest nim wzór jednoczęściowego kombinezonu Retbike, który szyty będzie na miarę dla naszego redaktora.

Tradycyjnie nie obędzie się bez naklejek, smyczy i koszulek dla naszych fanów, a jak ładnie uśmiechniecie się do Doroty z motocyklowy.pl to jest szansa na rabat. Zapraszamy serdecznie!