Magpul Ronin Buell 1125R - Motogen.pl

Motocykle Buella zawsze wyglądały odjazdowo i nie dało się ich pomylić z żadną inną marką. Ronin firmy Magpul jest jeszcze bardziej niepowtarzalny.

Wtajemniczeni wiedzą, że Magpul produkuje broń z najwyższej półki i skojarzenie z motocyklami może początkowo budzić zdumienie. Jednak kto powiedział, że skoro umiesz zaprojektować karabin maszynowy, nie będziesz potrafił tego samego z Buellem?  Twórca opisuje Ronina jako pierwsze z wielu ćwiczenie w projektowaniu, zainspirowane zainteresowaniami wielu pracowników firmy. Niektórzy zaś mówią, że jest to alternatywne zakończenie historii Buella. Imię motocykla Ronin oznacza samuraja, który stracił swojego pana, i zostało wybrane po tym, jak Buell zakończył produkcję w 2009 roku. Model 1125R wybrano zaś ze względu na potencjał i osiągi. To, co udało się osiągnąć, budzi zdumienie, ale i zachwyt swoją niezwykłą formą.

Na razie nie ma informacji na temat tego, czy motocykl lub też wyprodukowane przez Magpul komponenty dla modelu 1125R trafią do seryjnej sprzedaży, ponieważ projekt jest wciąż w fazie rozwoju.
 

Więcej o motocyklach Buell