Letnia Promocja w sieci sprzedaży Barton Motors! - Motogen.pl

Zniżki na wybrane modele skuterów, motorowerów, motocykli i quadów, aż do 1610 zł.

Lato to czas podróży, tych małych jak i dużych. Do pracy, nad jezioro, pod namiot czy do wynajętego pensjonatu trzeba przecież czymś dojechać. Najlepiej szybko i pewnie, bez stania w wakacyjnych korkach. My jak i część motoryzacyjnych maniaków wiemy, że przy letnich temperaturach najprzyjemniej podróżuje się na jednośladzie, a w terenie niesamowitą frajdę daje jazda na quadzie.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu takimi pojazdami uruchomiliśmy Letnią Promocję pozwalającą zakupić wybrane modele Barton Motors ze znacznymi zniżkami. Kupując właśnie teraz skuter, motorower, motocykl czy quada z oferty promocyjnej zyskujesz od kilkuset do nawet 1610 złotych. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na paliwo, dodatkowe akcesoria lub sfinansować z nich wakacyjny wyjazd.

W naszej ofercie znajdziecie ponad 40 modeli różnych maszyn od motorowerów dla 14 latków posiadających prawo jazdy kategorii AM, przez szeroką ofertę pojazdów, którymi możemy poruszać się z już z samochodową kategorią B czy posiadając wyłącznie dowód osobisty (osoby, które przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyły 18 lat).

Po szczegóły zapraszamy do naszej sieci dealerskiej – https://barton-motors.pl/gdzie-kupic.

Promocja obejmuje wybrane modele marki Barton Motors i obowiązuje do odwołania.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany