Konkurs! Bądź aktywny i wygraj bilety na Super Enduro! - Motogen.pl

Aby je wygrać, będziecie musieli wykazać się zaangażowaniem i poznać lepiej funkcjonalność naszego portalu. Konto użytkownika MOTOGEN. daje dużo możliwości i chcielibyśmy abyście, przy okazji konkursu, mieli okazję je poznać.

Z konkrusem ruszamy w piątek, 22 listopada 2013. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek – 9 grudnia 2013, o godz 12.00. Wziąć w nim udział może każdy, kto zarejestruje się na naszym portalu (utworzy konto), polubi nasz fanpage oraz dołączy do wydarzenia na Facebooku (link). Czemu wiążemy to z Facebookiem? Dzięki temu łatwiej będziemy mogli zweryfikować Wasze wpisy, przez co unikniemy sytuacji, kiedy jedna osoba założy wiele profili.

Konto użytkownika MOTOGEN. pozwala na podzielenie się ze społecznością wieloma informacjami. Oprócz klasycznych komentarzy pod materiałami i aktywnościami na forum, możecie dodać ogłoszenie do giełdy, swoje zdjęcia i filmy, profil motocykla, prowadzić bloga, a także podzielić się swoją ulubioną trasą. Każda z tych aktywności będzie nagradzana punktami, a osoby które zbiorą ich najwięcej już za kilkanaście dni odbiorą od kuriera paczkę z biletami.

Aktywności będą punktowane w wymiarze:

+ 1 za każdy komentarz i aktywność na forum powyżej 30 znaków

+ 3 za filmy, zdjęcia, giełdę

+ 8 za uzupełniony profil motocykla i dodaną trasę

+ 12 za wpis na blogu

Przede wszystkim liczy się kreatywność. Dużo wyżej oceniona będzie wszechstronna aktywność (czyli skorzystanie z wielu funkcji, dodanie zdjęć, trasy, wpisu na blogu), niż masowe spamowanie komentarzami. Grudzień to czas prezentów, nie czekaj i spraw go sobie sam!

Pamiętajcie, że w razie pytań zawsze służymy pomocą pod adresem: . Konkurs czas zacząć, do zobaczenia w Atlas Arenie!

Widok na panel sterowania profilem użytkownika. Z tego poziomu możecie dodawać Wasze treści: