Kolejny zwiastun Top Gun: Maverick 2020 - samoloty i motocykle! - Motogen.pl

W 1985 roku, gdy do kin wszedł pierwszy Top Gun, na świecie nie było szybszego i bardziej seksownego motocykla, niż Kawasaki GPz 900R. Zresztą nawet jeżeli ktoś nie wiedział jak nazywa się ten model, to z pewnością znał „motocykl z Top Guna”.

W 2020 roku do kin wejdzie długo wyczekiwany sequel pod tytułem Top Gun: Maverick. W roli głównej zagra oczywiście Tom Cruise. Pierwszy trailer zaprezentowano w lipcu 2019, a aktor powiedział wtedy:

„Wszystko, co zobaczycie w tym filmie, jest prawdziwe. Latanie, praca z flotą Navy, to wszystko prawdziwe. Chciałem dać wam poczucie, jak to jest być wewnątrz tych samolotów. Dla mnie „Top Gun” to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie, jest o lotnictwie. A ja kocham lotnictwo. To list miłosny do lotnictwa!”

Cruise znany jest także z miłości do motocykli. Dlatego na pewno jest równie szczęśliwy, że przy kręceniu nowego Top Gun będzie mógł jeździć zarówno klasycznym GPz, a także nową Ninją H2. Przy okazji tworzenia filmu do sieci wyciekło wiele zdjęć szpiegowskich na Kawaski Ninja H2. W pierwszym trailerze także pojawiły się te motocykle. A teraz opublikowano drugą zapowiedź filmu i co? I znowu obok samolotów są motocykle! Nie możemy doczekać się premiery kinowej 17 lipca 2020!