W 1985 roku, gdy do kin wszedł pierwszy Top Gun, na świecie nie było szybszego i bardziej seksownego motocykla, niż Kawasaki GPz 900R. Zresztą nawet jeżeli ktoś nie wiedział jak nazywa się ten model, to z pewnością znał „motocykl z Top Guna”.

W 2020 roku do kin wejdzie długo wyczekiwany sequel pod tytułem Top Gun: Maverick. W roli głównej zagra oczywiście Tom Cruise. Pierwszy trailer zaprezentowano w lipcu 2019, a aktor powiedział wtedy:

„Wszystko, co zobaczycie w tym filmie, jest prawdziwe. Latanie, praca z flotą Navy, to wszystko prawdziwe. Chciałem dać wam poczucie, jak to jest być wewnątrz tych samolotów. Dla mnie „Top Gun” to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie, jest o lotnictwie. A ja kocham lotnictwo. To list miłosny do lotnictwa!”

Cruise znany jest także z miłości do motocykli. Dlatego na pewno jest równie szczęśliwy, że przy kręceniu nowego Top Gun będzie mógł jeździć zarówno klasycznym GPz, a także nową Ninją H2. Przy okazji tworzenia filmu do sieci wyciekło wiele zdjęć szpiegowskich na Kawaski Ninja H2. W pierwszym trailerze także pojawiły się te motocykle. A teraz opublikowano drugą zapowiedź filmu i co? I znowu obok samolotów są motocykle! Nie możemy doczekać się premiery kinowej 17 lipca 2020!

Więcej w Newsy, Ze świata
Polacy coraz częściej nie mają OC. Rekordzista musi zapłacić 1,4 mln zł…

Pierwsze trzy kwartały 2019 roku wypadły znacznie gorzej niż analogiczne 2018 roku. Ilość kierowców ukaranych za brak OC wzrosła. Motocyklista...

Zamknij