Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Do wypadku doszło w nocy. Kierowca motoroweru zginął na miejscu. Zwłoki kierowcy samochodu znaleziono kilkaset metrów dalej…

zdjęcia w treści:
Marcin Zapora / Bydgoszcz998

Dnia 17 maja ok. godziny 4:30, na drodze krajowej nr 25 w okolicy miejscowości Stopka oraz Stary Dwór koło Koronowa doszło do wypadku. Uczestniczyły w nim dwa pojazdy: jednoślad i samochód osobowy. Droga była pusta, było ciemno oraz mokro po padającym deszczu.

Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że 50-letni mężczyzna kierujący skuterem nie żyje.

Według wstępnych ustaleń, 26-latek kierujący Fordem Mondeo nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył skutera. W efekcie kierujący jednośladem przewrócił się. 50-latek poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący Fordem odjechał z miejsca zdarzenia – samochód znaleziono kilkaset metrów dalej. Kierowcy na miejscu jednak nie było. Rozpoczęto poszukiwania kierowcy, także z udziałem policyjnego psa tropiącego.

Pies tropiący po kolejnych kikuset metrach doprowadził policjantów do zwłok mężczyzny. Był nim 26-latek kierujący Fordem.

Jak informują strażacy, po wypadku kierowca samochodu mógł popełnić samobójstwo. Policjanci nie wykluczają takiego przebiegu zdarzeń.

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Czynności ustalające dokładne okoliczności zdarzenia prowadzone są pod nadzorem prokuratora.


Więcej w Newsy, Z Kraju
Stan Missouri planuje znieść obowiązek jazdy w kasku

Możesz jeździć bez kasku pod kilkoma prostymi warunkami... Bardzo amerykańsko.

Zamknij