Kawasaki zaprezentowało nowości na 2010 - Motogen.pl

W piątek, 12 lutego, importer Kawasaki, firma Probike S.A., zaprezentowała oficjalnie motocykle, które zobaczymy w ofercie marki w 2010 roku.

Goście, którzy zgromadzili się w podwarszawskich Michałowicach, mieli okazję dokładnie obejrzeć modele GTR1400, Versys, Z1000, ZX-10R oraz najnowszą ofertę Zielonych skierowaną do miłośników offroadu, czyli małego D-Trackera i KLX125, a także KX250F.
 

Oprócz pokazania najnowszych motocykli importer podzielił się ze zgromadzonymi swoimi planami na nadchodzący sezon. Klientów Zielonych czeka sporo wszelkiego rodzaju imprez takich, jak Dni Otwarte w salonach, jazdy testowe, wycieczki oraz wiele innych. Trzeba przyznać, że ten wzrost aktywności ogromnie cieszy. Ważną częścią promocji i rozwoju marki jest także niedawno powstały sklep internetowy Kawasaki, na którego stronach każdy wielbiciel maszyn z Akashi powinien znaleźć coś dla siebie.
 

Przy okazji prezentacji maszyn z tegorocznej oferty Zielonych Adam Romańczuk, Brand Manager Kawasaki w firmie Probike, podsumował 2009 rok. Sporą niespodzianką było wysunięcie się Kawasaki na trzecie miejsce w Polsce jeżeli chodzi o sprzedaż motocykli. Chociaż jeżeli weźmiemy pod uwagę stałe uzupełnianie swojej oferty, zwłaszcza jeżeli chodzi o jednoślady do jazdy na co dzień czy też maszyny sportowo-turystyczne, które obecnie cieszą się właściwie najwyższym zainteresowaniem wśród klientów, trzecia lokata już przestaje tak dziwić.
 

Ambitne plany na kolejny sezon, jakie przedstawił importer, skłaniają do optymizmu. Miejmy nadzieję, że zadowolonych klientów dosiadających motocykli Kawasaki będzie systematycznie przybywać naszych drogach, co skłoni importera do dalszego, aktywnego starania się o wizerunek marki w Polsce.
 

Oprócz nowości Kawasaki również miłośnicy Ducati powinni zajrzeć do salonów marki. W Polsce są już bowiem dostępne najnowsze modele wprost z Bolonii. Desmomaniacy mogą bliżej przyjrzeć się klasycznemu GT1000 oraz Hypermotardowi 796, a także ewolucji dobrze już znanej dużej maszyny z tej rodziny, czyli Hypermotardowi 1100 EVO.
 

Więcej o motocyklach Ducati