Kaski motocyklowe Bell z kamerą 360fly - Motogen.pl

Bell przedstawił dwa kaski. Model Star jest klasycznym kaskiem integralnym, a model Moto 9 stworzono z myślą o jeździe w terenie. Kamera może nagrywać w rozdzielczości 2880 x 2880 z prędkością 30 klatek na sekundę. Dostępne jest również nagrywanie w klasycznym formacie 16 x 9. Do kamery dołączono aplikację, która pozwala na łatwą edycję filmów. Oprócz tego posiada ona wbudowany GPS, wysokościomierz, akcelerometr, moduł Bluetooth oraz Wifi.

360fly to producent pierwszej i jedynej na świecie jednosoczewkowej kamery nagrywającej obraz w promieniu 360 stopni. Oprócz wyżej wymienionych funkcji kamera posiada również możliwość przekazywania obrazu na żywo do sieci i jest wodoodporna. Możliwe jest również używanie kamery jako urządzenia do monitoringu. Posiada ona opcję automatycznego włączania nagrywania w momencie, kiedy wykryje ruch lub dźwięk.

Oczywiście nie ma róży bez kolców. Bateria wystarcza na dwie godziny pracy, ale w porównaniu z niektórymi modelami konkurencji można uznać to za dobry wynik. Ceny kasków nie są jeszcze znane, a kamery 360fly można kupić za 399 dolarów. Kamery nagrywające w rozdzielczości 4k będą kosztowały 499 dolarów.

Autor: Wojciech Grzesiak