Jest praca w SHOEI - Motogen.pl

SPECJALISTA ds sprzedaży AKCESORIÓW MOTOCYKLOWYCH

Jeśli potrafisz określać i realizować swoje cele, przekształcać trudności w szanse, budować zaufanie, a przy tym jesteś entuzjastą motocykli to szukamy właśnie takiej osoby jak Ty!

Opis stanowiska:

– pozyskiwanie i obsługa kontrahentów firmy – głównie kanałami IT – (e mail, telefon), okazyjnie w sposób mobilny,
– budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami,
– tworzenie indywidualnych ofert handlowych,
– dbanie o pozytywny wizerunek marki.

Wymagamy:

– doświadczenia w kontaktach B2B – warunek konieczny,
– prawa jazdy kategorii A, B – warunek konieczny,
– język angielski i/lub niemiecki w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym,
– wykształcenie minimum średnie,
– znajomości branży motocyklowej – mile widzialne,
– umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
– umiejętności samodzielnego i aktywnego działania,
– znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych.

Oferujemy:

– samodzielne stanowisko w naszym biurze handlowym w Warszawie,
– możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjny system wynagradzania zależny od  wyników,
– pakiet szkoleń,
– pracę w zgranym zespole specjalistów handlowych.

Aplikacje w postaci CV oraz Listu Motywacyjnego(wraz z klauzulą) prosimy o przesyłanie na adres: