Indian Chieftain 2019 - nowa odsłona legendy - Motogen.pl

Od czasu premiery w roku 2013, Chieftain chwalony jest za doskonałe prowadzenie, moc i komfort. Teraz modele Chieftain, Chieftain Dark Horse oraz Chieftain Limited charakteryzują się jeszcze bardziej opływową, agresywną stylistyką, która podkreśla możliwości maszyny. Już na pierwszy rzut oka widać zmodernizowane owiewki o ostrzejszych krawędziach, nowe sakwy oraz siodło nie pozwalające na pomylenie Chieftaina z żadną inną maszyną.

Poza zmianami stylistycznymi nowy Chieftain może pochwalić się zastosowaniem najnowszych technologii takich jak trzy tryby: Tour, Standard oraz Sport pozwalające na błyskawiczną zmianę charakterystyki silnika oraz systemem dezaktywacji tylnego cylindra, co wpływa na zmniejszenie spalania oraz redukcję wibracji podczas postoju. Zmodernizowany został również system audio z Bluetooth oraz złączem USB, który automatycznie dostosowuje się teraz do prędkości jazdy, aby oferować doskonałą jakość dźwięku zarówno podczas nadganiania autostradowych kilometrów, jak i relaksu na bocznych drogach.

Indian Chieftain 2019 dostępny będzie w trzech nowych malowaniach: White Smoke, Bronze Smoke  i Thunder Black Smoke, a wersja Dark Horse poza wyróżniającego ją matowego lakieru otrzyma również czarny ceramiczny wydech oraz elementy wykończone w kolorze błyszczącej czerni.

Chieftain został również lepiej spozycjonowany cenowo i stanowi w tym segmencie propozycję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Więcej informacji dostępnych jest u Autoryzowanych Dealerów marki Indian oraz na stronie importera https://indianpoland.com/