Husqvarna Motorcycles GmbH - początek nowej ery - Motogen.pl

Sześć miesięcy po nabyciu Husqvarna Motorcycles przez Pierer Industrie AG, Husqvarna Motorcycles GmbH z przyjemnością ogłasza, że dziś jest w pełni gotowa i w krótce zacznie dystrybucję modeli Husqvarna na 2014 rok – motocross, enduro i małe motocykle – we współpracy z 14 drugorzędnymi firmami i 46 importerami na całym świecie.

POCZĄTEK NOWEJ, ATRAKCYJNEJ PRZYSZŁOŚCI ZACZYNA SIĘ JUŻ TERAZ

Z siedzibą w Mattinghofen w Austrii, Husqvarna Motorcycles GmbH będzie 'siostrzaną’ spółką dla firmy KTM Sportmotorcycle AG. Bezpośrednia współpraca z KTM Group – jednym z największych producentów motocykli w Europie – pozwoli na wykorzystanie maszynerii najnowszej generacji dzięki jednej z najnowszych fabryk state-of-the-art.

Połączeni przez technologię state-of-the-art i najnowsze metody produkcyjne Husqvarna Motorcycles GmbH będzie dostarczało nowy, ekskluzywny design. Produkcja w Mattinghofen zapewnia, że Husqvarna będzie czerpała z ekspertyz i doświadczenia dzisiejszych leaderów rynku offroadowego jednocześnie dostarczając swój własny, unikatowy styl i charakter.

CZEKANIE DOBIEGŁO KOŃCA. NOWA HUSQVARNA RUSZA 5 PAŹDZIERNIKA.

Modele enduro i motocross Husqvarny na rok 2014 zostaną przedstawione światowej prasie motocyklowej na początku października. Oferując nie tylko szansę na zobaczenie nowej generacji modeli Husqvarna po raz pierwszy, Husqvarna pozwoli dziennikarzom na jazdę po słynnym torze Uddevalla w Szwecji w okresie 5-11 października. Modele Husqvarny na 2014 rok pojawią się w Europejskich salonach od początku Listopada.

Stefan Pierer, (Prezes zarządu w KTM AG):

To są niesamowicie ważne chwile dla Husqvarny. Przez ostatnie 6 miesięcy nasza praca skupiona była na przygotowaniach związanych z premierą nowych modeli Husqvarny i ten dzień wlaśnie nadszedł. Husqvarna Motorcycles GmbH wraz z jej motocrossem, enduro i małymi motocyklami przyprowadza Husqvarnę z nowym, atrakcyjnym składem motocykli – takim który będzie korzystał z profesjonalizmu, doświadczenia i wiedzy KTM group. Mamy ambitne plany związane z Husqvarną w zakresie zarówno maszyn produkcyjnych jak i sukcesów sportowych, które rozpoczną się od dostarczenia modeli na 2014 rok – znaczącego momentu w nowym rozdziale motocykli Husqvarna

Więcej o motocyklach Husqvarna