Foto i video z odjechanego święta motocyklistów: relacja z Warsaw Heritage Festival 2023 - Motogen.pl

Customy, koncerty, konkursy, tatuaże, barber, kalambury z Motogenem… Warsaw Heritage Festival był świetną imprezą motocyklową! Przeczytajcie relację, zobaczcie filmy i zdjęcia!

W minioną sobotę warszawski B’Fort na Mokotowie stał się epicentrum klimatycznych spotkań motocyklowych. To dlatego, że odbywała się tam już III edycja Warsaw Heritage Festival organizowana przez BMW Motorrad Polska!

Ciężko w jednym zdaniu opisać, czym jest WHF, aby nie pominąć żadnego z ważnych aspektów tego wydarzenia. Dlatego zapraszamy do naszej relacji – zarówno w formie pisanej, jak i filmowej oraz zdjęciowej. Zacznijmy od widowiskowego, 3-minutowego klipu autorstwa Tomaziego:

Klip z Warsaw Heritage Festival – tak to wyglądało:

Klip do obejrzenia bezpośrednio na FB.

Rozmawiając ze wszystkimi obecnymi na WHF ciężko było ustalić, która atrakcja była najważniejsza… Ale łatwo było zauważyć, że każdy mógł się tam odnaleźć!

Pewna grupa fanów motocykli customowych cieszyła się, że przy okazji może odbyć wizytę u barbera, a do tego zrobić tatuaż na jednym z dwóch stanowisk. Inni rozpływali się wśród wyboru gitar elektrycznych i wzmacniaczy (swoją drogą „jam session” na gitarach na żywo nadawał niezłego klimatu!).

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się jazdy testowe różnymi odmianami BMW R 18. Modelem, którym nie można było jeszcze jeździć, ale który miał swoją polską premierę, był zupełnie nowy R 18 Roctane (o którym opowiadamy w 60 sekund na tiktoku).

Potężne zainteresowanie oglądających przyciągnęły dwa konkursy, w których każdy mógł wziąć udział – na najgłośniejszy wydech oraz na wolną jazdę. Emocji nie zabrakło, tak samo jak nie zabrakło nagród i gratisów dla zwycięzców (wśród nagród znalazły się też rzepy pod tablicę rejestracyjną Alti Giri – o takie).

Na miejscu można było też zaopatrzyć się w stylowe ciuchy ze sklepu Deus Ex i sklepu BWM Motorrad. Atmosferę umilały foodtrucki z pysznym jedzeniem, a pod wieczór emocje podkręcone zostały koncertami! Zagrali Żurkowski, a następnie Łukasz Drapała & Paulina Tarasińska z zespołem.

Obejrzyjcie jeszcze reportaż na Motogen.TV autorstwa Raffa:

Na WHF 2023 swoje stoisko mieliśmy także my, cała redakcja Motogen.pl – przyznajemy, że świetnie było się spotkać z Wami czytelnikami i pogadać o wszystkim! Byli też nasi koledzy ze Świata Motocykli, z którymi stanęliśmy do pojedynku… Na scenie głównej graliśmy w kalambury! Tym razem wygraliśmy, ale ważniejsze, że zabawy było co nie miara.

Zwieńczeniem wieczoru było wyłonienie zwycięzcy na customa roku bazującego na BMW R 18. Wszystkie były widowiskowe, ale zwycięzca był tylko jeden – Star Trek od BMW Inchcape Wrocław

BMW Motorrad Polska już teraz zapowiedziało, że w 2024 roku odbędzie się kolejna, jeszcze lepsza edycja Warsaw Heritage Festival. Jeżeli wciąż nie jesteś pewien, czy odwiedzić tę imprezę – my gorąco zachęcamy. Klimat WHF jest nie do podrobienia! A teraz zobaczcie zdjęcia od Tomaziego!

Galeria zdjęć z Warsaw Heritage Festival 2023:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany