Dwie dwudziestki i jeden litr – sesja BMW S1000RR - Motogen.pl

Słynny niemiecki fotograf, Markus Hofmann, po raz kolejny zorganizował swoją sesję zdjęciową wokół motocykla BMW S1000RR.

Sesja o nazwie „Re:Boot” została zrealizowana przy pomocy dwóch 20-letnich modelek z Brazylii – Marcelli Correia i Rafaeli Bosi. Zdaniem samego fotografującego, sesja miała złożyć hołd człowiekowi i maszynie, a także pokazać siłę i surową moc motocykla w zestawieniu z kobiecą delikatnością i uwodzicielską zmysłowością, czyli – prostymi słowy – pokazać dwie fajne dziewczyny na jeszcze fajniejszym motocyklu. Oprócz jednośladu z najwyższej półki na zdjęciach zobaczyć można bieliznę Wolford i La Perla oraz odzież firmy Hugo Boss.

BMW S1000RR jest motocyklem od dawna lubianym przez fotografów – sesję zdjęciową miała na nim nasza motogenowa Śnieżynka, a dwa lata temu Hofmann posadził na nim najszybszą kobietę świata, Leslie Porterfield, w towarzystwie kilku modelek.

Zdania redakcji są podzielone. Nie potrafimy zdecydować, czy do sportowego BMW pasuje bardziej „motocyklowa” Leslie, czy bieliźniane impresje z udziałem modelek.