Co może kupić Rossi mamie? Oczywiście Ducati! - Motogen.pl

Valentino Rossi wyszedł poza ramy statystycznych prezentów dla mam – zamiast kwiatów, torebki, pudełka czekoladek czy perfum, zakupił swojej mamie wymarzony motocykl.

Stefania Palma, matka zawodnika, od wielu lat marzyła o nie byle jakim jednośladzie. Miał to być Ducati Monster 696. Zawsze powtarzała Valentino, że jeśli kiedykolwiek przeszedłby do teamu Ducati, musi sprawić jej jedną taką maszynę. Teraz otrzymała od swojego pierworodnego wymarzonego Monstera, oczywiście w malowaniu Rossi Moto GP Replica, z żółtym numerem wyścigowym Valentino na zbiorniku paliwa.

Stefania Palma: 'Kiedyś miałam skuter Yamaha ale jazda motocyklem, który ma skrzynię biegów to zupełnie inne odczucie (…) Pojechałam już z Tavulli do San Giovanni w Marignano i chciałabym spróbować zjazdu trasą la Panoramica, ale dla kobiety w moim wieku…’.

 

Przy okazji Stefania zaprzeczyła plotkom, jakoby miała zostać babcią, a zapytana o problemy syna z Ducati powiedziała: 'Mówiłam Valentino, że uważam, że życie nie zawsze przypomina film i żeby dostać to, czego się pragnie, trzeba o to walczyć: on i Ducati są bardzo wrażliwi na problemy’.