Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Black Friday w Liberty Motors trwa aż trzy tygodnie!

Liberty Motors postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klienta do otwartej, jawnej negocjacji ceny i przygotowała akcję wyprzedażową motocykli, z okazji Black Friday, w formie specjalnej strony aukcyjnej. Promocyjnego zakupu motocykli można będzie dokonać nie tylko w piątek 24 listopada, ale aż do połowy przyszłego miesiąca, a dokładnie do piątku 15 grudnia. Zatem Liberty Motors zmienia Black Friady w Three Black Weeks!

Licytacja – jak to działa?

Na stronie http://libertymotors.pl/new2.php znajdziecie modele motocykli trzech marek – BMW, Ducati, Yamaha, które od ręki możecie nabyć w trzech salonach Liberty Motors (Warszawa ul. Łopuszańska i Połczyńska oraz Łódź ul. Dąbrowskiego). Innowacyjność tej wyprzedaży polega na tym, że pod danym motocyklem, którym jesteście zainteresowani, umieszczacie kwotę, którą jesteście w stanie za niego zapłacić, zostawiacie kontakt mailowy do siebie i czekacie na kontakt sprzedawcy. Jeżeli okaże się, że kwota zaoferowana przez was jest realna, handlowiec was o tym poinformuje. Jeżeli nie, i tak skontaktuje się z wami, aby zaproponować jak najbardziej zbliżoną do waszej cenę, za którą może sprzedać dany motocykl.

Prosto, jawnie i czytelnie – łatwiej i przystępniej motocykla kupić się nie da!

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Z Kraju
Nieszczelny wlew paliwa Hondy CBR1000RR – wezwanie serwisowe

Właściciele tegorocznych wersji Hondy CBR1000RR i CBR1000RR SP powinni jak najszybciej skontaktować się z autoryzowanym serwisem. Przez nieszczelny korek wlewu...

Zamknij