Zawodnik enduro i Yamaha Tenere 700: cudowny film z oszałamiającymi umiejętnościami - Motogen.pl

Z każdą sztuczką na tym kilkunastominutowym klipie, kopara opada nam jeszcze niżej. Szok.

Yamaha Tenere 700 jest lekkim motocyklem przygodowym. Można pojechać nim w szalenie daleką podróż w komfortowych warunkach, a u celu nie ma problemu, aby pobawić się w dzikie offroadowanie. Możliwości terenowe Yamahy są naprawdę wysokie. Ale nie ma co się oszukiwać – z punktu widzenia twardego enduro z najtrudniejszymi przeszkodami, Tenere to wciąż ciężki motocykl.

Notki zawartej w ostatnim zdaniu chyba nie otrzymał Pol Tarrés. Ten hiszpański zawodnik miał nagrać film reklamowy na potrzebę kilku producentów akcesoriów. Tworząc scenariusz, Pol powiedział swojemu reżyserowi: „Uwierz mi, ludzie nie mają pojęcia do czego jestem zdolny na Tenere 700. To będzie dla nich oszołomieniem.”

Pamiętacie, gdy w czerwcu dzieliliśmy się nagraniem, jak Pol wskakuje Tenerą na głaz? Okazuje się, że to było jednym z wielu wyczynów zawartych w tym filmie. No i rzeczywiście – jazda Tarresa jest totalnie zwalająca z nóg. Ciężko pojąć, skąd gość bierze takie możliwości!

Może to doświadczenie? Pol wywodzi się z trialu, a obecnie jeździ w hard enduro. Ma sporo tytułów i zwycięstw, jest zawodnikiem fabrycznym marki Beta.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany