Wkrótce łódzcy MotoMikołaje wyruszą w drogę! - Motogen.pl

Pierwsza, ubiegłoroczna akcja była strzałem w dziesiątkę, a widok uśmiechniętych buzi mieszkańców  Domu Dziecka nr 2, przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi – bezcenny.

Dlatego MotoMikołaje postanowili, że nie będą ograniczać się jedynie do wcielania się w Mikołaja, który odwiedza dzieci raz w roku i odwiedzony Dom Dziecka postanowili wziąć pod swoje skrzydła. Z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego 2013 – zorganizowali dla dzieci grilla, następnie zaprosili je do udziału w zorganizowanym przez jedno z łódzkich osiedli Dniu Dziecka. Motocykliści zabrali też podopiecznych Domu Dziecka do stadniny, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

MotoMikołaje znów szykują się do drogi. W tym roku startują 8 grudnia 2013r. z Placu Wolności. Trasa przejazdu zakończy się w Domu Dziecka nr 2, przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi.

Wszystkie prezenty, które trafiają do dzieciaków są zakupione z wpłat własnych, przeznaczonych na ten cel. Jeszcze do 30 listopada można zrobić przelew, do czego gorąco Was zachęcamy.

Bank Zachodni WBK S.A. – Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów
Numer konta: 95 1090 2705 0000 0001 2021 6449
W tytule przelewu należy wpisać: „Darowizna na cele statutowe”

Przyłączcie się do łódzkich MotoMikołajów. Każda wpłacona złotówka, to więcej prezentów i więcej radości.

A jak tylko MotoMikołaje wrócą, przekażemy Wam relację.
 
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na: Facebook i Forum Łódzkich Motocyklistów