Wakacje po włosku. Letnia promocja marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa - Motogen.pl

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby poczuć klimat słonecznej Italii. Teraz możesz kupić motocykl lub skuter jednej z legendarnych włoskich marek – Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio lub Vespa – z dużym upustem, sięgającym nawet 6000 zł. Gdzie pojedziesz za zaoszczędzone pieniądze? Decyzja należy tylko do ciebie!

Ciepły klimat, bujna przyroda, wspaniałe morze i zatrzęsienie bezcennych zabytków, do których pielgrzymują turyści z całego świata. Takie właśnie są Włochy, jeden z najlepszych kierunków wyjazdów na całym świecie. Na czym najlepiej zwiedzać ten kraj? Oczywiście na włoskim motocyklu lub skuterze, zrodzonym z wieloletniej pasji do motoryzacji.

Jeśli jednak nie masz czasu na tak daleki wyjazd, przenieś odrobinę Italii na własne podwórko. Dzięki letniej promocji marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa możesz spełnić swoje marzenia i zaoszczędzić naprawdę sporą sumę. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z fabrycznie nowych modeli z roczników 2021 i 2022.

Cztery marki, cztery korzyści

Korzystając z letnich promocji na włoskie motocykle i skutery, zaoszczędzić można nawet do 6 tysięcy złotych!

Aprilia – promocja na lato 2023

Aprilia to symbol włoskiego sportowego ducha. Każdy z tych motocykli i skuterów ma w sobie wyścigowe DNA, podkreślone niepowtarzalnym wyglądem. Dzięki temu sportowe emocje będą ci towarzyszyć nie tylko na torze, ale też w czasie turystycznych wyjazdów i codziennej jazdy po mieście. Teraz wybrane modele Aprilii, np. Tuono 660 i RS660 kupisz nawet o 6000 zł taniej!

Moto Guzzi – promocja na lato 2023

Moto Guzzi to włoska klasyka. Motocykle z Mandello del Lario, wyposażone w charakterystyczne, wzdłużnie montowane silniki V-twin, są symbolem złotych lat motoryzacji. Nie tylko włoskiej, ale też światowej. Motocykli tak klasycznych w formie, a przy tym wystarczająco nowoczesnych, by spełniać najnowsze normy, praktycznie już nie ma. Upoluj swojego „Gutka” już dziś! Modele V85 TT oraz V9, a także V7 kupisz z rabatem do 6000 zł.

Vespa – promocja na lato 2023

Vespa – to od niej tuż po II WŚ zaczął się światowy boom na skutery. Opływowe linie, elegancki kształt, blaszane samonośne nadwozie kryjące nowoczesną mechanikę. Coś niepowtarzalnego. Są skutery i jest Vespa! Część maszyn kultowej włoskiej marki jest objęta upustem w wysokości do 3000 zł. Znajdziesz wśród nich m.in. modele Sprint, GTS i Elettrica, również w limitowanych wersjach Justin Bieber i PicNic.

Piaggio – promocja na lato 2023

Piaggio to firma-matka wszystkich poprzednich marek. Włoski koncern z wielkimi tradycjami w motoryzacji i lotnictwie. Pod szyldem Piaggio wychodzą obecnie eleganckie w formie, ale ultranowoczesne pod względem technicznym skutery. Są wśród nich trójkołowe modele MP3, które oddają swoje znakomite osiągi w ręce posiadaczy samochodowego prawa jazdy. Sprawdź, które modele Piaggio kupisz teraz o nawet 5000 zł taniej!

Co zrobisz z zaszczędzoną kwotą? Pojedziesz na wielkie włoskie wakacje, a może zorganizujesz je w Polsce, mając szczyptę Italii zawsze przy sobie? Zdecyduj sam! Więcej informacji znajdziesz na stronach polskiego importera marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa, firmy Liberty Corp. Koniecznie odwiedź też jeden z najbliższych salonów!

2 komentarze

  • Avatar photo
   Raff

   No nie do końca – zwyczajowo „skuter” i „motocykl” maja odrobinę różne znaczenia.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany