Triumph Tiger 900 Rally / GT Aragón - dodatki za 1 zł do limitowanej wersji! - Motogen.pl

Triumph Tiger 900 GT oraz Rally w wersji Aragón dostępne są w limitowanej produkcji, wyłącznie w 2023 roku. Teraz można je kupić z zestawem dodatków (odzież lub kufry) o wartości 5000 zł za 1 złoty!

Tiger 900 triumfuje w rajdzie Baja Aragón

W lipcu 2022 roku Iván Cervantes odniósł zwycięstwo w Baja Aragón, jednym z najbardziej wymagających rajdów motocyklowych.

Prowadząc Tigera 900 Rally Pro, Cervantes zdominował wyścig na dystansie 450 km, przekraczając linię mety z imponującą przewagą 1 godziny i 6 minut nad rywalami, co potwierdza możliwości Tygrysa by rywalizować na elitarnym poziomie i przetrwać w jednym z trudniejszych terenów.

Rok później Triumph świętuje ten wyjątkowy wyczyn wprowadzając na rynek modele Tiger 900 Rally Aragón i Tiger 900 GT Aragón. Dostępne tylko w 2023 roku, te specjalne edycje mają unikalne malowania i specyfikacje.

Tiger 900 Rally Aragón oraz Tiger 900 GT Aragón – specjalne wersje

Obie edycje Tiger 900 Aragón oferują specyfikacje, technologię i możliwości liderów segmentu – Tigera 900 GT Pro i Rally Pro. Ich wysokie osiągi, w połączeniu z zupełnie nowymi malowaniami, pozwalają zachować agresywny wygląd, jednocześnie dodając gotowość do rywalizacji.

Oficjalna prezentacja wersji Aragón:

Triumph Tiger 900 Rally Aragón 2023:

Tiger 900 Rally Aragón posiada malowanie z trzema kolorami Matt Phantom Black, Matt Graphite i Crystal White, z wyraźnymi akcentami Racing Yellow, które idealnie współgrają z detalami Triumpha Tigera i edycji Aragón, a także nowym i unikalnym, dwukolorowym wzornictwem siedzenia.

Tiger 900 Rally Aragón – zdjęcia:

Triumph Tiger 900 GT Aragón 2023:

GT Aragón podąża za Tigerem Rally i szczegółami edycji Aragón. Oprócz odświeżającego projektu siedzenia w dwóch kolorach Triumph Tiger GT Aragón posiada trzykolorowy schemat Diablo Red, Matt Phantom Black i Crystal White, aby oddać odważne i eleganckie wrażenie.

Tiger 900 GT Aragón – zdjęcia:

Oba modele nadal mogą pochwalić się imponującym momentem obrotowym wynoszącym 87 Nm przy 7 250 obr./min, sprzęgłem slip & assist, oraz świetnymi osiągami trzycylindrowca. Zachowując lekką modułową ramę i wysokiej klasy zawieszenie, te nowe edycje rodziny Tiger są dostosowane by jeszcze bardziej wykorzystywać zarówno potencjału na drodze, jak i w terenie, oferując zwinne i dynamiczne doświadczenie z jazdy.

By maksymalizować właściwości jezdne, edycja GT Aragón posiada w pełni regulowany, 45 mm widelec USD Marzocchi z elektronicznie regulowanym układem tylnego zawieszenia RSU, podczas gdy edycja Rally Aragón wyposażona jest w zawieszenie Showa zestrojone dla jeszcze lepszej wydajności w terenie.

Dolne gmole osłaniające silnik są montowane standardowo w obu edycjach Aragón, podczas gdy wersja Rally Aragón ma również gmole osłaniające zbiornik paliwa w standardzie, aby dopełnić konkurencyjny wygląd. W ofercie dostępna jest także kolekcja ponad 65 dedykowanych akcesoriów dla obu modeli, pozwalając Ci dostosować swoją maszynę do własnej przygody.

Cena i promocja modeli Aragón – dodatki za jeden złoty!

Obydwa modele są konkurencyjnie wycenione:
– Tiger 900 GT Aragón kosztuje 74 400 zł,
– Tiger 900 Rally Aragón to koszt 75 400 zł.

Polski importer Triumph przygotował specjalną promocję na wersje Aragón! Teraz, kupując jeden z Tigerów 900 albo Tigera 850 Sport 2023, można stać się posiadaczem kufrów bocznych z mocowaniami lub zestawu odzieży, o wartości 5000 zł, płacąc jedynie 1 złoty! Warto się pospieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany