Virtual Rally Game, czyli Dakar 2010 na ekranie komputera - Motogen.pl

Virtual Rally Game to internetowa gra w czasie rzeczywistym, która pozwoli Wam na zmierzenie się z Dakarem 2010 bez wychodzenia z domu.

Już 1 stycznia ruszy kolejna edycja legendarnego Rajdu Dakar. Jeżeli zawsze marzyliście o tym, by wziąć udział w tych najsłynniejszych zmaganiach świata, teraz macie ku temu świetną okazję. Tym razem zamiast tylko oglądać rywalizację startujących zawodników, sami możecie sprawdzić się na bezdrożach Chile i Argentyny, nie odchodząc od ekranu swojego komputera. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.virtualrallygame.com i 1 stycznia staniecie na starcie w Buenos Aires.
 

Gra toczyć się będzie w czasie rzeczywistym. Internauci będą rywalizować ze sobą i zmagać się na terenach Chile i Argentyny przez kilkanaście dni na trasie liczącej ok. 9000 km. Czekają na nich, tak jak na prawdziwych zawodników, pustynia, kamieniste drogi i ciężkie przeprawy po bezdrożach. Kierowcy będą musieli wykazać się znajomością trasy i orientacją w terenie, odpowiednim doborem ciśnienia w oponach oraz prędkości tak, aby ukończyć poszczególne odcinki, oczywiście, jak najwyżej w klasyfikacji. Naprawy uszkodzonych pojazdów odbywać się będą nocami na terenie biwaku.
 

Pozostaje zatem tylko zarejestrować się, wybrać, czy chcemy jechać motocyklem, czy samochodem i 1 stycznia stanąć na starcie w Buenos Aires.