BMW Roadshow – testuj motocykle BMW w 5 miastach Polski! - Motogen.pl

BMW Motorrad Roadshow 2024 to świetna okazja na testowanie motocykli BMW. Dwadzieścia różnych modeli motocykli dostępnych będzie przez 11 dni w 5 miastach Polski. Zapisz się już teraz!

artykuł powstał we współpracy
z BMW Motorrad Polska

Gdy do redakcji Motogen trafiają motocykle do testów, zawsze staramy się Wam rzetelnie opowiedzieć o wrażeniach z jazdy. Zawsze też powtarzamy, że nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie, czy któryś motocykl będzie pasował Tobie i czy spełni Twoje specyficzne preferencje, niż własna jazda testowa. Teraz będziecie mieli świetną okazję przetestować niemal pełną gamę motocykli BMW! Zapisz się na roadshow2024.pl już teraz!

Jazdy testowe BMW Motorrad – Roadshow 2024

BMW Motorrad przygotowało świetne wydarzenie, czyli Roadshow 2024. Jest to wielkie, zorganizowane, ogólnopolskie testowanie motocykli BMW.

Producent przygotował dla Was całą, fabryczną ciężarówkę wypełnioną motocyklami testowymi. Ciężarówka ta podróżowała będzie przez 5 polskich miast, gdzie w ciągu 11 dni będziecie mogli jeździć i testować ile tylko chcecie.

Jak się zapisać na BMW Motorrad Road Show 2024? Wystarczy wejść na stronę roadshow2024.pl, a kolejne kroki są niezwykle łatwe: wybierz miasto; wybierz jedną z dwóch lub trzech dat; wybierz model motocykla; wybierz godzinę; uzupełnij swoje dane; gotowe!

Pamiętaj, aby na miejsce Roadshow przyjechać przynajmniej 30 minut przed swoją jazdą testową. Każda grupa jazd testowych ma swojego prowadzącego, każda grupa jedzie ustaloną wcześniej trasą. Dzięki temu każdy motocyklista (szczególnie ci nieznający okolicy) będzie mógł w najlepszych warunkach poznać właściwości motocykli BMW, bez ryzyka zgubienia drogi.

Zobacz też: Urban Garage by BMW Motorrad, czyli nowe miejsce motocyklowych spotów w Warszawie na sezon 2024.

Reportaż z pierwszego dnia Roadshow – pytamy, co WY MOTOCYKLIŚCI uważacie o testowaniu motocykli BMW

Redakcja Motogen.pl odwiedziła pierwszy dzień Roadshow w Katowicach. Sprawdziliśmy czego możecie się spodziewać oraz zapytaliśmy Was, motocyklistów, czy warto przyjechać i czy warto testować motocykle. Obejrzyj reportaż:

Miejsca i daty – testowanie motocykli BMW

Impreza BMW Motorrad Roadshow 2024 zawita do pięciu miast Polski (Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław) i w każdym z tych miast zatrzyma się na co najmniej 2 dni. Każdy dzień jest obsługiwany przez ekipę innego dealera BMW Motorrad, ale miejscem wydarzenia w każdym mieście zawsze jest lokalizacja dobrze znana i dostępna, jak na przykład warszawski Stadion Narodowy czy poznańska Malta.

Harmonogram BMW RoadShow 2024:

 • Katowice
  Silesia City Center
  25-26 maja
 • Kraków
  Nowohuckie Centrum Kultury
  28-29 maja
 • Warszawa
  Błonia PGE Narodowego
  31 maja – 2 czerwca
 • Poznań
  Malta
  4-5 czerwca
 • Wrocław
  Stadion Olimpijski
  8-9 czerwca

Motocykle BMW do testów na Roadshow 2024

Podczas imprezy Roadshow 2024, każdy z Was będzie miał okazję przejechać się 20 różnymi modelami BMW Motorrad podzielonymi na 7 kategorii. Do wyboru są:

 • Adventure:
  F 800 GS
  F 900 GS
  F 900 GS Adventure
  R 1300 GS
  R 1250 GS Adventure
 • Heritage:
  R 18 B
  R 18 Roctane
  R 12
  R 12 nineT
 • M:
  M 1000 XR
  M 1000 R
 • Roadster:
  S 1000 R
  F 900 R
  R 1250 R
 • Sport:
  S 1000 XR
  F 900 XR
  R 1250 RS
 • Tour:
  K 1600 GT
  R 1250 RT
 • Urban mobility:
  CE04

Chcesz przetestować motocykl BMW? Zapisz się już teraz, wolnych miejsc jest coraz mniej – na roadshow2024.pl!

zdjęcia z testów BMW od Motogen.pl
foto: Tomazi.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany