Rozpoczynamy Tydzień Yamaha - Operacja Lato w Motogen.pl - Motogen.pl

Tydzień Yamaha startuje! W czwartym tygodniu Operacji Lato, naszym partnerem jest marka Yamaha – sprawdźcie czego możecie się spodziewać i jakie motocykle przetestujemy!

Operacja Lato w Motogen.pl trwa w najlepsze! Cały projekt rozpoczęliśmy 2. sierpnia, a jego założeniem jest intensywne testowanie motocykli! W planie mamy pięć tygodni marek, a aktualnie zaczęliśmy czwarty etap, czyli Tydzień Yamaha (więcej o Operacji Lato)!

Dla Was oznacza to, że dostarczamy wiele wyjątkowo ciekawych materiałów i filmów – w głównym filmie, który który pokaże się w niedzielę na YouTube, skupimy się przede wszystkim na MT-07, ale już teraz zapowiadamy, że w filmie wystąpi więcej sprzętów. Co jeszcze w Tygodniu Yamaha?

Obejrzyjcie nasz video-wstęp do Tygodnia Yamaha:

Bezpośredni link do filmu na FB.

MT-07, MT-09, Tracer 9 GT, Tenere 700

W trakcie tygodnia Yamahy przetestujemy i opiszemy i opowiemy o dwóch spośród najważniejszych nakedów na rynku motocyklowym – MT-07 oraz MT-09 (po zmianach na 2021!). Nasza uwaga skupiona zostanie także na luksusowym, sportowo turystycznym Tracer 9 GT. Ani trochę nie zapomnimy o terenowo-turystycznej Tenere 700, którą wybierzemy się na Szuter Rally (Ty też możesz – więcej o rajdzie tutaj).

Spodziewajcie się także kolejnego vloga z użytkowania 3-kołowego Nikena na co dzień, a także postaramy się zaciekawić Was wywiadem z Pawłem Szkopkiem – czyli legendarnym polskim zawodnikiem wyścigowym, związanym od lat z Yamahą.

Bądźcie czujni i śledźcie nasze Facebookowe, Youtubowe i Instagramowe profile…

Spot pod Narodowym!

Tak samo jak co tydzień, tym razem także zapraszamy Was na wspólny spot na Błoniach Stadionu Narodowego. Zazwyczaj są to wtorkowe spotkania, ale tym razem ze względu na pogodę, wtorkowe spotkanie odbędzie się dzień później, w środę o 17:00 (o wszystkim informujemy na stories na Instagramie).

Będzie słonecznie i bez deszczu, wpadajcie! Mile widziani są wszyscy, niezależnie od tego jakiej marki motocyklem przyjedziecie, czy rowerem, czy hulajnogą, czy samochodem. Idea jest prosta – spotkać się i pogadać o motocyklach. My dodatkowo przygotowujemy coś do popicia i przegryzienia. Zapraszamy!

Konkurs #OperacjaLato

Testy, ciekawe filmy, spotkania pod Stadionem to nie wszystko! Mamy dla Was także konkurs z naprawdę bogatymi nagrodami. Pełną listę nagród i warunków udziału znajdziecie tutaj, a teraz przytaczamy istotę konkursu:

Konkurs w pigułce:
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato na Twoim FB lub Insta;
– zdjęcia wrzucacie od 2 sierpnia do 5 września;
– zdjęcie lub film wrzucone przed powyższym terminem, pomimo dopisania hashtagu, nie bierze udziału w konkursie;
– publikacja wyników do 13 września;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– dwie nagrody główne to komplet opon Dunlop oraz kask Schuberth!

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato i za nagrody do konkursu:

BNP Paribas,
I’M Inter Motors,
TRW,
NGK,
Schuberth,
Dunlop,
Motul,
Exide.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany