Rozpocznij sezon z motocyklami i skuterami 125 cm3 marki Barton. Akcesoria za 1000 zł w cenie! - Motogen.pl

Przez cały marzec 2024 roku wszystkie modele marki Barton Motors z silnikami 125 cm3 i homologacją drogową będą objęte specjalną promocją. Kupując jeden z nich otrzymasz pakiet akcesoriów o wartości 1000 zł.

Promocja „Pakiet akcesoriów wartości 1000 zł wraz z zakupionym pojazdem” obowiązuje od 1 do 30 marca 2024 roku. Do każdego zakupionego w tym czasie motocykla i skutera marki Barton Motors otrzymasz dodatki o wartości 1000 zł brutto, płacąc tylko 1 zł za każdy z nich. Do wyboru są markowe włoskie kaski, gogle, rękawiczki, certyfikowane zabezpieczenia antykradzieżowe, trwałe pokrowce czy dedykowane kufry – ich lista jest na tyle szeroka, że bez problemu wybierzesz te rzeczy, których faktycznie będziesz używać. Produkty pochodzą z oferty znanych producentów akcesoriów motocyklowych: Just1 Racing, Origine Helmets, Kovix Security System oraz Moretti Parts. Pełen wykaz akcesoriów objętych promocją znajdziesz na specjalnej stronie firmy Barton Motors.

Zamówienie wybranych dodatków jest proste – wystarczy przedstawić dowód zakupu pojazdu, na którym widoczne są takie informacje jak marka, model, VIN i data transakcji. Liczba pakietów dostępnych w promocji jest ograniczona, więc nie czekaj do ostatniej chwili!

Dodatkowo część pojazdów z aktualnej oferty jest dostępna w obniżonych cenach. Teraz możesz zaoszczędzić 1200 zł na pięknym sporcie Barton Blade-R, otrzymać rabat w wysokości 1100 zł na scramblera Barton Stratos 125, zapłacić o 1000 zł mniej za popularnego adventure Barton Hyper (z kuframi lub bez) czy też skorzystać z 600 zł zniżki na najtańszy motocykl o pojemności 125 cm3 w ofercie, Barton Street-R. To znaczące oszczędności, które z pewnością przydadzą się na pokrycie kosztów nadchodzących podróży czy serwisowania pojazdu. W ofercie promocyjnej znajdziesz również inne modele na kategorię B, takie jak Classic 125, GT 125, X-trail 125 ABS, B-Max 125 oraz Falcon 125.

Akcja promocyjna „Pakiet akcesoriów wartości 1000 zł wraz z zakupionym pojazdem” jest realizowana wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży marki Barton. Szczegółowe opisy, charakterystykę i parametry techniczne pojazdów znajdziesz na dedykowanych podstronach. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Barton Motors, którzy służą fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego pojazdu czy przydatnych akcesoriów.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B lub A1, nie zwlekaj decyzją o zakupie. Już teraz rozpocznij przygodę z własnym jednośladem!

*Zasady realizacji pakietu promocyjnego dostępne w regulaminie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany