Rafał Sonik i rajd na… Przystanek Woodstock - Motogen.pl

– Niemal każdy, rajdowy odcinek specjalny rozpoczyna się o wschodzie, dlatego również przy tej okazji wyruszymy w trasę wraz z pierwszymi promieniami słońca, by połączyć południową i zachodnią granicę naszego kraju – powiedział Rafał Sonik, któremu w drodze do Kostrzyna towarzyszyć będą quadowcy z grupy 4×4.

 

Zwycięzca Dakaru jedzie na przystanek Woodstock aby spotkać się tam z młodym, dzielnym wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Łukaszem Berezakiem. – Każdy z nas ma swój Dakar. Jedni go wybierają, innym trasę wytycza los. Tylko od nas zależy, jak radzimy sobie z trudnościami – jak je przezwyciężamy. Łukasz jest przykładem małego człowieka o wielkim sercu i ogromnym harcie ducha. Chcę osobiście uścisnąć dłoń tego dzielnego chłopca – zaznaczył Sonik.

 

Na Przystanku Woodstock, trzykrotny zdobywca Pucharu Świata będzie również gościem Akademii Sztuk Przepięknych. Podczas niemal dwugodzinnego spotkania z uczestnikami festiwalu (31 lipca) będzie opowiadał o swoich rajdowych doświadczeniach oraz odpowie na pytania publiczności. Pod namiotem Poland National Team będzie również okazja do rozmowy z rajdowcem oraz dokładnego obejrzenia quada, którym sportowiec w styczniu sięgnął po zwycięstwo w Dakarze.

 

Rafał Sonik przygotował również niespodziankę dla uczestników Festiwalu. – Wiem, że wielu Woodstockowiczów wybiera się na Przystanek autostopem. Dlatego jadąc z Łysej Polany, przez Kraków, Katowice i Wrocław chcę zabrać kogoś ze sobą. Nie na quada, ale do samochodu serwisowego, który będzie mi towarzyszył. Już w piątek na moim Facebooku pojawią się szczegóły konkursu. Trzeba będzie wykazać się kreatywnością – zapowiedział rajdowiec.

 

Szczegółów na temat konkursu można szukać na:
www.facebook.com/rafalsonikofficial
www.rafalsonik.pl